Programy CodeTwo w akcji

Uruchomiliśmy na naszych stronach nowe sekcje dla aplikacji CodeTwo o nazwie Case Study, czyli w wolnym tłumaczeniu “studium przypadku”. Od teraz będziemy zamieszczać w nich rozbudowane opisy wykorzystania programów CodeTwo, stworzone własnoręcznie przez naszych Klientów. Dzięki temu zawsze będziecie wiedzieć, jak w praktyce wdraża się i pracuje z rozwiązaniami CodeTwo – 100% informacji bezpośrednio od użytkowników, bez lukru i cenzury.

W kolejnych wpisach na blogu będziemy w skrócie przybliżać Wam przykłady kolejnych wdrożeń, a jeśli będziecie zainteresowani zapoznaniem się z pełnymi Case Study, zapraszamy do tej sekcji na witrynach poszczególnych aplikacji.

Dziś przedstawiamy…

Kingston College to placówka edukacyjna w południowym Londynie, która rekrutuje co roku ponad 10 tys. studentów w różnych obszarach tematycznych.

Problem: Uczelnia zatrudnia blisko 900 osób, z czego większość używa serwera Exchange do obsługi swoich kont pocztowych. Placówka nieustannie szukała rozwiązania, które pozwoliłoby centralnie zarządzać podpisami email, tak by były one spójne i wyglądały profesjonalnie.

Rozwiązanie: CodeTwo Exchange Rules Pro – “Program zrobił dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, i jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skonfigurowania. (…) Oprogramowanie pomaga nam centralnie zarządzać podpisami i oferuje znacznie więcej niż Exchange 2010. CodeTwo to firma produkująca profesjonalne oprogramowanie, które robi dokładnie to, co deklaruje, że robi.” – powiedział Kierownik IT Kingston College.

Po więcej szczegółów na temat wdrożenia CodeTwo Exchange Rules Pro w Kingston College zapraszamy tutaj.

Obok sekcji z referencjami i nagrodami, Case Study to kolejna forma zapoznania Was z praktycznymi przykładami zastosowania aplikacji CodeTwo. Was również zachęcamy do nadsyłania opisów Waszych doświadczeń i wrażeń na temat naszych programów na adres sales@codetwo.com.

Pobierz plik pdf z Case Study Kingston College
Zobacz inne opisy wykorzystania CodeTwo Exchange Rules Pro
Poznaj Case Study programu CodeTwo Public Folders

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.