Programy CodeTwo w akcji

Uruchomiliśmy na naszych stronach nowe sekcje dla aplikacji CodeTwo o nazwie Case Study, czyli w wolnym tłumaczeniu „studium przypadku”. Od teraz będziemy zamieszczać w nich rozbudowane opisy wykorzystania programów CodeTwo, stworzone własnoręcznie przez naszych Klientów. Dzięki temu zawsze będziecie wiedzieć, jak w praktyce wdraża się i pracuje z rozwiązaniami CodeTwo – 100% informacji bezpośrednio od użytkowników, bez lukru i cenzury.

W kolejnych wpisach na blogu będziemy w skrócie przybliżać Wam przykłady kolejnych wdrożeń, a jeśli będziecie zainteresowani zapoznaniem się z pełnymi Case Study, zapraszamy do tej sekcji na witrynach poszczególnych aplikacji.

Dziś przedstawiamy…

Kingston College to placówka edukacyjna w południowym Londynie, która rekrutuje co roku ponad 10 tys. studentów w różnych obszarach tematycznych.

Problem: Uczelnia zatrudnia blisko 900 osób, z czego większość używa serwera Exchange do obsługi swoich kont pocztowych. Placówka nieustannie szukała rozwiązania, które pozwoliłoby centralnie zarządzać podpisami email, tak by były one spójne i wyglądały profesjonalnie.

Rozwiązanie: CodeTwo Exchange Rules Pro – „Program zrobił dokładnie to, czego potrzebowaliśmy, i jest niezwykle łatwy do zainstalowania i skonfigurowania. (…) Oprogramowanie pomaga nam centralnie zarządzać podpisami i oferuje znacznie więcej niż Exchange 2010. CodeTwo to firma produkująca profesjonalne oprogramowanie, które robi dokładnie to, co deklaruje, że robi.” – powiedział Kierownik IT Kingston College.

Po więcej szczegółów na temat wdrożenia CodeTwo Exchange Rules Pro w Kingston College zapraszamy tutaj.

Obok sekcji z referencjami i nagrodami, Case Study to kolejna forma zapoznania Was z praktycznymi przykładami zastosowania aplikacji CodeTwo. Was również zachęcamy do nadsyłania opisów Waszych doświadczeń i wrażeń na temat naszych programów na adres sales@codetwo.com.

Pobierz plik pdf z Case Study Kingston College
Zobacz inne opisy wykorzystania CodeTwo Exchange Rules Pro
Poznaj Case Study programu CodeTwo Public Folders

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*