Nowość: CodeTwo Exchange Rules Converter

Mamy dobre wieści dla wszystkich administratorów zarządzających stopkami przez CodeTwo Exchange Rules i Exchange Rules Pro. Właśnie wydaliśmy nowe narzędzie – CodeTwo Exchange Rules Converter. Pozwala ono przenieść reguły skonfigurowane w programach z serii CodeTwo Exchange Rules do CodeTwo Email Signatures for Office 365. Dzięki temu, jeśli migrujesz swoją organizację z Exchange’a do chmury Microsoft 365 (Office 365) i chcesz nadal zarządzać podpisami korzystając z naszych narzędzi, konwerter pozwoli na błyskawiczne przeniesienie ustawień.

Nowość: CodeTwo Exchange Rules Converter

Jak działa konwerter?

Dzięki CodeTwo Exchange Rules Converter automatycznie zmigrujesz reguły podpisów email z CodeTwo Exchange Rules (Pro) do CodeTwo Email Signatures for Office 365. Narzędzie konwertuje automatycznie:

  • zawartość zakładek Conditions i Exeptions – zapisane w nich warunki i wyjątki decydują o tym, kiedy podpis zostanie dodany do wiadomości email;
  • zawartość zakładki Actions – która na podstawie warunków z zakładki Conditions decyduje o dodaniu stopki, noty prawnej lub np. bocznego banera do wiadomości;
  • szablony podpisów email – czyli projekty stopek wraz z atrybutami / placeholderami Active Directory (pod warunkiem, że są dostępne w obu środowiskach).

Instalacja

Aby rozpocząć instalację, ściągnij narzędzie CodeTwo Exchange Rules Converter (które jest aplikacją typu ClickOnce) i uruchom je na komputerze znajdującym się w tej samej domenie, w której jest zainstalowana (i uruchomiona) usługa CodeTwo Exchange Rules Service. Konwerter wygeneruje raport zawierający szczegółowe informacje o przebiegu procesu.

Dowiedz się więcej o tym, jak działa CodeTwo Exchange Rules Converter

Przykłady zastosowania

Jeśli planujesz migrację z lokalnego Exchange’a do Microsoft 365 i chcesz nadal zarządzać swoimi podpisami email przy użyciu światowej klasy produktów CodeTwo, z naszym konwerterem jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Jeśli jesteś użytkownikiem CodeTwo Exchange Rules i migrujesz z Exchange’a do Microsoft 365, możesz kupić CodeTwo Email Signatures for Office 365 po niższej cenie. Zapytaj nas o zniżkę.

CodeTwo Exchange Rules Converter pomoże Ci także w przypadku, gdy korzystasz jednocześnie z CodeTwo Email Signatures for Office 365 i CodeTwo Exchange Rules w środowisku hybrydowym. Dzięki konwerterowi, łatwo jest ustawić reguły podpisów email, nawet przy najbardziej skomplikowanych ustawieniach przepływu poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.