Nowość: CodeTwo Exchange Rules Converter

Mamy dobre wieści dla wszystkich administratorów zarządzających stopkami przez CodeTwo Exchange Rules i Exchange Rules Pro. Właśnie wydaliśmy nowe narzędzie – CodeTwo Exchange Rules Converter. Pozwala ono przenieść reguły skonfigurowane w programach z serii CodeTwo Exchange Rules do CodeTwo Email Signatures for Office 365. Dzięki temu, jeśli migrujesz swoją organizację z Exchange’a do chmury Microsoft 365 (Office 365) i chcesz nadal zarządzać podpisami korzystając z naszych narzędzi, konwerter pozwoli na błyskawiczne przeniesienie ustawień.

Nowość: CodeTwo Exchange Rules Converter

Jak działa konwerter?

Dzięki CodeTwo Exchange Rules Converter automatycznie zmigrujesz reguły podpisów email z CodeTwo Exchange Rules (Pro) do CodeTwo Email Signatures for Office 365. Narzędzie konwertuje automatycznie:

  • zawartość zakładek Conditions i Exeptions – zapisane w nich warunki i wyjątki decydują o tym, kiedy podpis zostanie dodany do wiadomości email;
  • zawartość zakładki Actions – która na podstawie warunków z zakładki Conditions decyduje o dodaniu stopki, noty prawnej lub np. bocznego banera do wiadomości;
  • szablony podpisów email – czyli projekty stopek wraz z atrybutami / placeholderami Active Directory (pod warunkiem, że są dostępne w obu środowiskach).

Instalacja

Aby rozpocząć instalację, ściągnij narzędzie CodeTwo Exchange Rules Converter (które jest aplikacją typu ClickOnce) i uruchom je na komputerze znajdującym się w tej samej domenie, w której jest zainstalowana (i uruchomiona) usługa CodeTwo Exchange Rules Service. Konwerter wygeneruje raport zawierający szczegółowe informacje o przebiegu procesu.

Dowiedz się więcej o tym, jak działa CodeTwo Exchange Rules Converter

Przykłady zastosowania

Jeśli planujesz migrację z lokalnego Exchange’a do Microsoft 365 i chcesz nadal zarządzać swoimi podpisami email przy użyciu światowej klasy produktów CodeTwo, z naszym konwerterem jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek! To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Jeśli jesteś użytkownikiem CodeTwo Exchange Rules i migrujesz z Exchange’a do Microsoft 365, możesz kupić CodeTwo Email Signatures for Office 365 po niższej cenie. Zapytaj nas o zniżkę.

CodeTwo Exchange Rules Converter pomoże Ci także w przypadku, gdy korzystasz jednocześnie z CodeTwo Email Signatures for Office 365 i CodeTwo Exchange Rules w środowisku hybrydowym. Dzięki konwerterowi, łatwo jest ustawić reguły podpisów email, nawet przy najbardziej skomplikowanych ustawieniach przepływu poczty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*