2021 Stratus Awards – CodeTwo najlepszą firmą tworzącą rozwiązania chmurowe

CodeTwo zdobywa podwójne wyróżnienie w konkursie 2021 Stratus Awards for Cloud Computing! Jego organizator, Business Intelligence Group, przyznał naszej firmie tytuł zwycięzcy w kategorii Cloud Company oraz docenił nasze rozwiązanie do zarządzania podpisami email, CodeTwo Email Signatures for Office 365, uwzględniając je w gronie finalistów w kategorii Software as a Service (SaaS).

2021 Stratus Awards – CodeTwo najlepszą firmą tworzącą rozwiązania chmurowe

Kwalifikując poszczególnych uczestników konkursu, Business Intelligence Group stara się dostrzegać te firmy, produkty i osoby, które wyróżniają się na tle konkurencji i są w stanie zaoferować innowacyjne rozwiązania w chmurze. Przez wszystkie lata trwania konkursu o prymat najlepszej firmy tworzącej rozwiązania chmurowe ubiegało się wielu dużych i ważnych graczy, takich jak na przykład IBM, McAfee czy Hitachi.

Produkty CodeTwo są skierowane do organizacji, które korzystają z chmury Microsoft 365 albo chciałyby zacząć z niej korzystać. Zostaliśmy zwycięzcą 2021 Stratus Awards, ponieważ jako jedyna firma na świecie jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową ofertę rozwiązań, które pozwalają organizacjom na:

  • migrację z infrastruktury lokalnej (Exchange Server, konta IMAP takie jak Gmail) do chmury (Microsoft 365 i Office 365);
  • bezpieczne tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się w chmurze (Microsoft 365, SharePoint Online, OneDrive for Business i Teams);
  • centralne zarządzanie podpisami email i notami prawnymi w chmurze, tworzenie kampanii marketingowych email, zautomatyzowane planowanie spotkań i nie tylko.

Tegoroczny finalista w kategorii SaaS, CodeTwo Email Signatures for Office 365, to nasza usługa chmurowa, która pozwala ujednolicić podpisy email i noty prawne w ramach całej organizacji oraz zachować spójny wizerunek firmowej korespondencji. Pod względem możliwości zarządzania podpisami email nasze rozwiązanie nie ma sobie równych.

Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że znaleźliśmy się wśród innych wyróżnionych w tym roku liderów branży. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co na temat nagrody ma do powiedzenia nasz CEO, Szymon Szczęśniak, obejrzyj poniższy materiał wideo:

Przeczytaj cały wpis na blogu Business Intelligence Group poświęcony ogłoszeniu zwycięzców 2021 Stratus Awards

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.