2021 Stratus Awards – CodeTwo najlepszą firmą tworzącą rozwiązania chmurowe

CodeTwo zdobywa podwójne wyróżnienie w konkursie 2021 Stratus Awards for Cloud Computing! Jego organizator, Business Intelligence Group, przyznał naszej firmie tytuł zwycięzcy w kategorii Cloud Company oraz docenił nasze rozwiązanie do zarządzania podpisami email, CodeTwo Email Signatures for Office 365, uwzględniając je w gronie finalistów w kategorii Software as a Service (SaaS).

2021 Stratus Awards – CodeTwo najlepszą firmą tworzącą rozwiązania chmurowe

Kwalifikując poszczególnych uczestników konkursu, Business Intelligence Group stara się dostrzegać te firmy, produkty i osoby, które wyróżniają się na tle konkurencji i są w stanie zaoferować innowacyjne rozwiązania w chmurze. Przez wszystkie lata trwania konkursu o prymat najlepszej firmy tworzącej rozwiązania chmurowe ubiegało się wielu dużych i ważnych graczy, takich jak na przykład IBM, McAfee czy Hitachi.

Produkty CodeTwo są skierowane do organizacji, które korzystają z chmury Microsoft 365 albo chciałyby zacząć z niej korzystać. Zostaliśmy zwycięzcą 2021 Stratus Awards, ponieważ jako jedyna firma na świecie jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową ofertę rozwiązań, które pozwalają organizacjom na:

  • migrację z infrastruktury lokalnej (Exchange Server, konta IMAP takie jak Gmail) do chmury (Microsoft 365 i Office 365);
  • bezpieczne tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się w chmurze (Microsoft 365, SharePoint Online, OneDrive for Business i Teams);
  • centralne zarządzanie podpisami email i notami prawnymi w chmurze, tworzenie kampanii marketingowych email, zautomatyzowane planowanie spotkań i nie tylko.

Tegoroczny finalista w kategorii SaaS, CodeTwo Email Signatures for Office 365, to nasza usługa chmurowa, która pozwala ujednolicić podpisy email i noty prawne w ramach całej organizacji oraz zachować spójny wizerunek firmowej korespondencji. Pod względem możliwości zarządzania podpisami email nasze rozwiązanie nie ma sobie równych.

Jesteśmy niezwykle dumni i wdzięczni, że znaleźliśmy się wśród innych wyróżnionych w tym roku liderów branży. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co na temat nagrody ma do powiedzenia nasz CEO, Szymon Szczęśniak, obejrzyj poniższy materiał wideo:

Przeczytaj cały wpis na blogu Business Intelligence Group poświęcony ogłoszeniu zwycięzców 2021 Stratus Awards

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.