Narzędzia CodeTwo do zarządzania podpisami email w chmurze i do migracji danych do chmury finalistami w konkursie Cloud Awards 2021-2022

Produkty CodeTwo zostały wyłonione jako finaliści konkursu Cloud Awards 2021-2022 – międzynarodowego programu nagród w dziedzinie technologii chmury obliczeniowej:

Narzędzia CodeTwo do zarządzania podpisami email w chmurze i do migracji danych do chmury finalistami w konkursie Cloud Awards 2021-2022

Celem Cloud Awards jest znalezienie i wyróżnienie liderów branży i innowatorów, którzy kształtują przyszłość chmury. W tegorocznej edycji programu wzięły udział setki organizacji z całego świata. Dyrektor operacyjny Cloud Awards, James Williams, skomentował:

After a decade of identifying and celebrating leading figures in the cloud sector, The Cloud Awards team is still unearthing new and remarkable uses of cloud technology. In the best examples, these innovations unlock transformative business practices and efficiencies. These celebrated organizations and individual innovators continue to disrupt existing markets and create new ones.

Rozwiązania CodeTwo zostały docenione za wykorzystanie innowacyjnych technologii i wartość, jaką dostarczają klientom.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim naszym klientom (obecnie jest Was prawie 100 000!), którzy korzystają z naszych programów i pomagają nam codziennie je ulepszać, dzieląc się swoimi opiniami. Obiecujemy, że dalej będziemy robić wszystko, aby dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania i dbać o najwyższy poziom satysfakcji klientów na całym świecie.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.