Dodatek do Outlook: CodeTwo Folder Sync Addin

W dziale Darmowych rozwiązań Freeware znajdziecie wiele przydatnych dodatków do Outlooka. Tym razem przedstawiamy CodeTwo Folder Sync Addin służący do synchronizacji folderów w Outlooku.

Program działa w następujący sposób: najpierw wyznaczamy pary folderów, których zawartość będzie się wzajemnie synchronizować. Następnie, za pomocą przycisku na pasku narzędzi Outlooka inicjujesz synchronizację. Jest to narzędzie przydatne dla osób chcących mieć pewność, że zawartość dwóch folderów w Outlooku zawsze będzie identyczna, np. w sytuacji gdy każdy element w kalendarzu, folderze kontaktów lub poczty ma być jednocześnie skopiowany do innego folderu.

Darmowe narzędzie CodeTwo Folder Sync Addin jest szczególnie popularne wśród użytkowników CodeTwo Public Folders. Pozwala bowiem w prosty sposób jednym kliknięciem przekopiować zawartość folderu publicznego do prywatnego bez korzystania z funkcji kopiowania wbudowanej w Outlook. Co ciekawe, folder prywatny zaktualizowany informacjami z foldera publicznego może następnie posłużyć do przekazania danych do PDA, Blackberry. W ten sposób CodeTwo Folder Sync Addin dodaje znaczącą funkcjonalność do CodeTwo Public Folders. Nie zapominajmy, że narzędzie CodeTwo Folder Sync Addin jest w 100% darmowe.

Pobierz CodeTwo Folder Sync Addin

EDIT:
Od sierpnia 2009 dostępna jest również aplikacja CodeTwo Exchange Sync, która potrafi wykonywać synchronizację folderów bezpośrednio na serwerze Microsoft Exchange. Proces synchronizacji przeprowadzany jest w czasie rzeczywistym i bez ingerencji użytkownika. Zmiany wykonywane przez użytkowników w monitorowanych folderach są natychmiast kopiowane do folderów wyznaczonych przez administratora.

Przeczytaj więcej  na temat programu CodeTwo Exchange Sync

One thought on “Dodatek do Outlook: CodeTwo Folder Sync Addin


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.