CodeTwo Sync for iCloud

CodeTwo Sync for iCloud

Automatyczna synchronizacja Outlooka z iCloud

CodeTwo Sync for iCloud

Pobierz

Testimonials:

" How can this work when the mighty Apple says "too hard". It worked perfectly. Amazing, after many hours trying to solve this. Bravo to CodeTwo! Nice work "

Al Kovalick

" ave been trying to figure this out forever on how to get these two calenders to work with each other. I saw an article on lifehacker.com about you guys. You guys have a great easy to use solution. Many thanks. Stay on top of the new office version that is supposed to come out pleas "

Justin Adler

" Apple does not support syncing Outlook Calendar and iCloud Calendar on the PC. On the Mac they do. The iCloud PC installed "tool widget" strongly implies that the syncing is possible. Not true. I called Apple and they said "not possible". Both calendars can coexist inside Outlook but they remain "unconnected". Not good for syncing Outlook's calendar to iPad and so on.

So, what'a guy going to do? Install CodeTwo's "Sync for iCloud" (free). I was suspicious. How can this work when the mighty Apple says "too hard", in effect. It worked perfectly and now when I enter a cal event into either calendar both are immediately sync'ed. Amazing, after many hours trying to solve this. Bravo to CodeTwo! Nice work. "

Al Kovalick

Features

Synchronizuj foldery Outlooka z folderami iCloud

Synchronizuj foldery Outlooka z folderami iCloud

Ten dodatek do Microsoft Outlook pozwoli ci automatycznie synchronizować kontakty, kalendarze i zadania Outlooka z iCloud, a w kolejności z twoim iPhone'm, iPad'em oraz innymi urządzaniami Apple®.

Nie musisz już zapisywać i przenosić plików do drzewa iCloud w Outlooku

Nie musisz już zapisywać i przenosić plików do drzewa iCloud w Outlooku

Kiedy zainstalujesz iCloud Control Panel for Windows, usługa iCloud doda w Outlooku nowy zestaw folderów, pozostawiając twoje dotychczasowe foldery nietknięte. CodeTwo Sync for iCloud pozwoli utrzymać oba te drzewa folderów w ciągłej synchronizacji, dzięki czemu w końcu możesz zapomnieć o manualnym aktualizowaniu pliku danych iCloud.

Jedno- lub dwukierunkowa synchronizacja

Jedno- lub dwukierunkowa synchronizacja

Wybierz jedną z trzech metod synchronizacji dla każdego ze swoich folderów. Synchronizuj z Outlooka do iCloud'a, z iCloud'a do Outlooka lub w obu tych kierunkach.

Synchronizuj swoje foldery automatycznie w czasie rzeczywistym

Synchronizuj swoje foldery automatycznie w czasie rzeczywistym

Foldery Outlooka są na bieżąco automatycznie synchronizowane. Uwaga! Synchronizacja iCloud z twoimi urządzeniami przenośnymi zależy od wydajności iCloud oraz prędkości połączenia z internetem.

Łatwe w instalacji i eksploatacji

Łatwe w instalacji i eksploatacji

Wtyczka jest bezobsługowa. Po prostu zainstaluj ją na swoim komputerze i postępuj zgodnie ze wskazówkami instalatora. Szybko przekonasz się, jakie to proste.

Jak to działa

iCloud firmy Apple® pozwala współdzielić kalendarze, kontakty i zadania pomiędzy twoimi urządzeniami przenośnymi i Outlookiem. Wtyczka iCloud dla Outlooka i Windows o nazwie iCloud Control Panel for Windows, dodaje nowe drzewo folderów w Outlooku, co wymusza na tobie albo przeniesienie wszystkich swoich folderów do iCloud albo manualne kopiowanie nowych lub edytowanych plików do iCloud za każdym razem, gdy tego potrzebujesz.

W tym momencie wkracza CodeTwo Sync for iCloud. Ta łatwa w użyciu wtyczka do Outlooka pozwoli ci automatycznie synchronizować twoje foldery Outlooka z folderami iCloud.

Jak to działa

CodeTwo Sync for iCloud instaluje się jako wtyczka Outlooka, do której dostęp jest możliwy ze wstążki programu. Po prostu kliknij na ikonę aplikacji, aby wybrać folder Outlooka, które chcesz synchronizować z iCloud.

how it works 2

Możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy na dany folder w Outlooku i wybrać Sync with iCloud z menu kontekstowego. Pozwoli to wybrać foldery do synchronizacji oraz jej typ.

how it works 3

Kiedy już pary twoich folderów się zsynchronizują, możesz w końcu wyświetlić i edytować je na którymkolwiek ze swoich urządzeń Apple®, bezprzewodowo synchronizując dane w Outlooku, bez względu na to gdzie jesteś.

Jak to działa 2

Instalacja i konfiguracja

Wykonaj poniższe kroki, żeby synchronizować kalendarze, zadania i kontakty Outlooka z iCloud i twoim iPhone'm, iPad'em lub komputerem Mac.

  1. Upewnij się, że na swoim komputerze wyposażonym w Outlooka masz zainstalowany iCloud Control Panel for Windows.
  2. Upewnij się, że twoje urządzenia Apple® są skonfigurowane do pracy z iCloud. Dowiedz się więcej...
  3. Pobierz i zainstaluj CodeTwo Sync for iCloud na swoim komputerze wyposażonym w Outlooka.
  4. Rzuć okiem na Quick Tour, który wyświetla się zaraz po instalacji.
  5. Uruchom Outlooka i zacznij synchronizować swoje foldery z iCloud!

Pobierz i korzystaj za darmo

Nasi Klienci: