CodeTwo Task Workflow

Twój bezpłatny manager zadań w Outlooku

CodeTwo Task Workflow

Projekty zespołowe w Outlooku

Jeśli jednocześnie planujesz i kierujesz złożonymi zadaniami, dobrze by było podzielić je w osobne foldery projektów i udostępnić kierownikom lub członkom zespołów. Zapoznaj się z poniższym przykładem i dowiedz się, jak dokonać tego w Outlooku za pomocą CodeTwo Task Workflow.

Powiedzmy, że prowadzisz kilkuosobową agencję reklamowo-marketingową i zatrudniasz 10 osób. Jesteś zaangażowany w różnorodne projekty, więc wrzucenie wszystkich zadań do jednego folderu i przypisanie ich do poszczególnych osób zakończyłoby się totalnym bałaganem. Zamiast tego, możesz stworzyć publiczne foldery z zadaniami, robiąc z każdego indywidualny projekt. Zapoznaj się z poniższymi krokami, żeby dowiedzieć się więcej.

1

Zainstaluj CodeTwo Task Workflow na wszystkich komputerach wyposażonych w Outlooka

Przejdź do sekcji Instalacja i konfiguracja, żeby dowiedzieć się więcej o instalowaniu CodeTwo Task Workflow.


2

Upewnij się, że pracujesz na koncie Exchange lub korzystasz z CodeTwo Public Folders

Aby współdzielić zadania Outlooka z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym, musisz mieć dodatkową wtyczkę do swojego programu pocztowego. Dowiedz się więcej o instalowaniu CodeTwo Public Folders i współdzieleniu folderów Outlooka.


3

Zorganizuj swoje foldery publiczne w Outlooku

Jeśli zespół twojej firmy składa się z kilku grup, które pracują równocześnie nad różnymi projektami, to może dobrym rozwiązaniem byłoby pogrupowanie zadań poszczególnych zespołów w osobnych publicznych folderach Outlooka. Każdy z tych folderów może być podzielony na projekty zawierające zadania. Dowiedz się więcej o tworzeniu folderów publicznych w Outlooku.

CodeTwo Task Worflow

4

Przypisuj indywidualne zadania i kontroluj przebieg pracy

Kiedy już foldery publiczne podzielone są na mniejsze zadania, możesz wykorzystać CodeTwo Task Workflow do przypisywania ich do poszczególnych osób. Dzięki takim funkcjom jak Stamp Time and DateStatusSubstatus czy automatycznym notyfikacjom, cała komunikacja w zespole odbywa się za pośrednictwem CodeTwo Task Workflow. Aby pracownicy byli cały czas na bieżąco z przebiegiem danego projektu, program powiadamia ich o ostatnich zmianach w poszczególnych zadaniach.

CodeTwo Task Worflow