CodeTwo Outlook Reply All Reminder

Darmowa aplikacja poinformuje Cię o brakujących adresatach w wiadomości

CodeTwo Outlook  Reply All Reminder

Jeśli kiedykolwiek prowadziłeś korespondencję biznesową z grupą osób i w którymś momencie kliknąłeś Odpowiedz zamiast Odpowiedz Wszystkim, prawdopodobnie nie wyszło to na dobre Twoim interesom.

Pobierz za darmo

Ważne! To NIE jest aplikacja mobilna, więc nie należy instalować programu na urządzeniach mobilnych. Pobierz i zainstaluj program na komputerze z Microsoft Outlook.

Takie sytuacje zdarzają sie na co dzień, częściej niż mogłoby się wydawać. Ale czy naprawdę w tej kwestii można polegać wyłącznie na naszej pamięci? W CodeTwo stworzyliśmy rozwiązanie, które sprawi, że już nigdy nie zapomnisz dołączyć wszystkich adresatów twojej wiadomości w Microsoft Outlook.

Odpowiedź do wielu odbiorców

CodeTwo Outlook Reply All Reminder to darmowe narzędzie, które pozwala uniknąć niezręcznych sytuacji, gdy do odpowiedzi email nie dołączyliśmy wszystkich adresatów oryginalnej wiadomości. To typowy program typu "zainstaluj i zapomnij" – nie wymaga żadnej konfiguracji. Od teraz za każdym razem, kiedy klikniesz Odpowiedz w emailu skierowanym do kilku osób, aplikacja będzie informować cię o brakujących adresatach.

Notyfikacja programu CodeTwo Reply All Reminder

Instalacja i konfiguracja

Pobierz plik instalacyjny z naszej strony i uruchom go na swoim komputerze. Program jest wtyczką do Microsoft Outlook, więc nie musisz nic konfigurować. Po zainstalowaniu, gdy klikniesz "Odpowiedz" w wiadomości mającej kilku adresatów w polu Do lub DW, aplikacja wyświetli przypomnienie. Co więcej, program pozwoli ci wybrać, czy chcesz odpowiedzieć wyłącznie nadawcy (Odpowiedz) czy może wszystkim odbiorcom oryginalnej wiadomości (Odpowiedz wszystkim).

Kluczowe funkcjonalności

  • Okno notyfikacji – zanim wyślesz odpowiedź wyłącznie do nadawcy, program poinformuje cię o innych odbiorcach oryginalnej wiadomości;
  • Przyjazna użytkownikowi instalacja – łatwo, szybko i bezinwazyjne zainstalujesz aplikację na swoim komputerze;
  • Brak ustawień – po zainstalowaniu programu nie musisz niczego konfigurować.