CodeTwo Move & Delete Watchdog

Zapobiega przypadkowemu przenoszeniu lub usuwaniu folderów w Outlooku

CodeTwo Move &  Delete Watchdog

Kluczowe funkcjonalności

  • Program ostrzega przed akcjami, które mogą okazać się szkodliwe dla struktury folderów Outlooka - zapobiega niezamierzonemu "przenoszeniu i upuszczaniu" oraz "usuwaniu" folderów.

  • Przyjazność dla użytkownika i szybka instalacja - uruchomienie programu to bułka z masłem.

  • Niepotrzebna żadna konfiguracja - nie trzeba konfigurować programu. Możesz od razu zacząć z niego korzystać, a jeśli zajdzie konieczność, dostosujesz aplikację do swoich potrzeb.
CodeTwo Move & Delete Watchdog

Pobierz za darmo

Ważne! To NIE jest aplikacja mobilna, więc nie należy instalować programu na urządzeniach mobilnych. Pobierz i zainstaluj program na komputerze z Microsoft Outlook.

Opis

Niezależnie od tego, czy jesteś wybitnym znawcą programu Microsoft Outlook, czy może dopiero zacząłeś korzystać z tego klienta pocztowego, może ci się przytrafić następująca sytuacja: Chcesz przewinąć drzewo folderów, ale zamiast trafić w pasek przewijania, niechcący chwytasz jakiś folder Outlooka i przenosisz go do innego. Ups! Co się stało?

Strefa Przenieś i Puść w Outlooku

Podobna sytuacja dotyczy klawisza Delete na twojej klawiaturze: Myślisz, że wyrzucasz z folderu nieistotną pozycję, ale w rzeczywistości Outlook skoncentrował się na całym folderze, co prowadzi do jego usunięcia, pomimo że program poprosił cię o potwierdzenie tej czynności.

Podwójne zaznaczenie: elementu kontaktów i całego folderu

Psia kość! Jeśli masz dużo folderów w Outlooku lub jeśli coś takiego stało się w jednym z twoich folderów publicznych, do których inni mają dostęp, to możesz mieć poważny problem.

Skoro już mówimy o psach... programiści z CodeTwo stworzyli CodeTwo Move & Delete Watchdog - darmowe narzędzie, które zapobiega nieumyślnemu przenoszeniu folderów w Outlooku. Program ostrzega, kiedy przeciągniesz jeden folder do drugiego lub gdy wciśniesz klawisz Delete na klawiaturze.

mdwd3

Kiedy już wyświetli się okno ostrzeżenia, możesz odwołać daną akcję bądź ją potwierdzić. Aplikacja przyda się nie tylko niedoświadczonym użytkownikom Outlooka, którzy mogliby się w ogóle nie zorientować, że coś przenieśli lub skasowali. Z rozwiązania skorzytają również outlookowi geniusze, którzy nie mając przy sobie naszego "psa stróża", musieliby niepotrzebnie tracić czas na odkopywanie utraconych folderów albo odtwarzanie folderów skasowanych za pomocą klawiszy Shift i Delete.

mdwd4

Jeśli więc korzystasz z Outlooka w domu, w pracy lub w kosmosie, zabierz ze sobą psa stróża. Zainstaluj CodeTwo Move & Delete Watchdog i zwiększ bezpieczeństwo swojego programu pocztowego. Rozwiązanie jest darmowe i - jak wszystkie narzędzia CodeTwo - nigdy nie będzie dręczyło cię żadnymi reklamami.

Instalacja i konfiguracja

To prawdopodobnie najprostsza i najszybsza instalacja w historii. Musisz po prostu pobrać plik instalacyjny z tej strony i uruchomić go na swoim komputerze wyposażonym w Microsoft Outlook. To wszystko.

CodeTwo Move & Delete Watchdog automatycznie zintegruje się z twoim Outlookiem i będzie gotowy do ostrzegania cię, jeśli coś złego będzie się dziać z twoimi folderami. Jeśli kiedykolwiek będziesz w Outlooku przenosił jeden folder do innego lub gdy spróbujesz usunąć folder klawiszem Delete, zostaniesz poproszony o potwierdzenie tych operacji.

Zwróć uwagę, że poza małą sylwetką psa dodaną do wstążki, w interfejsie Outlooka nie zajdą żadne zmiany. W związku z tym, że jest to wyłącznie wtyczka do twojego program pocztowego, nie będziesz mógł jej uruchomić jako samodzielną aplikację.

I pamiętaj: nic nie musisz konfigurować. To dobry pies!