Wykonywanie kopii zapasowej i przywracanie danych w CodeTwo Public Folders

Uzupełniliśmy dokumentację programu CodeTwo Public Folders o artykuły opisujące, w jaki sposób należy wykonywać kopię zapasową oraz przywracać dane znajdujące się w publicznych folderach programu.

Sama procedura jest bardzo prosta, ponieważ zarówno przy tworzeniu kopii zapasowej, jak i odzyskiwaniu danych sprowadza się do trzech kroków:

  1. Zatrzymanie usługi systemowej C2PublicFolders.
  2. Wykonanie kopii (lub przywrócenie w przypadku odzyskiwania danych) całego katalogu DATA znajdującego się w folderze instalacyjnym modułu serwera.
  3. Uruchomienie usługi C2PublicFolders.

CodeTwo Public Folders pozwala także w bardzo prosty sposób odzyskać pojedyncze elementy danych skasowane przypadkowo przez użytkowników. Możliwe jest to dzięki funkcjonalności kosza znajdującego się po stronie serwera. Każdy element usuwany przez użytkowników zapisywany jest przez serwer jako osobny plik w folderze DeletedItems, który znajduje się w katalogu instalacyjnym modułu serwera.

Więcej szczegółów na temat wykonywania kopii zapasowej danych, przywracania danych oraz odzyskiwania pojedynczych elementów znajduje się w poniższych artykułach:

Wykonywanie kopii zapasowej i przywracanie danych w programie CodeTwo Public Folders

Odzyskiwanie pojedynczych usuniętych elementów danych w programie CodeTwo Public Folders

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.