Współdzielenie Outlooka między dwoma komputerami

CodeTwo Public Folders jest idealnym narzędziem dla firm, które pragną usprawnić pracę grupową w swoim zespole. Program umożliwia współdzielenie kalendarza, zadań, poczty i dokumentów pomiędzy wieloma użytkownikami Outlooka w ramach bezpiecznej, prywatnej sieci. Załóżmy jednak, że nie potrzebujemy tak wiele. Przyjmijmy, że jedyną rzeczą, którą pragniemy osiągnąć jest synchronizacja Outlooka ze stacjonarnego komputera w biurze z tym znajdującym się w laptopie, który zabierasz ze sobą do pracy w terenie. Czy program CodeTwo Public Folders nadal będzie pomocny? Oczywiście, że tak. Aplikacja CodeTwo sprawi, że Twoje dwa Outlooki zaczną działać jak jeden organizm zawierający te same dane. Nie musisz się już martwić, że zapomnisz o ważnym spotkaniu, albo że dana czynność będzie musiała być powtórzona po powrocie do biura. Przestań zaprzątać sobie głowę aktualizacją zadań i kalendarzy, niech komputery zrobią to za Ciebie!

CodeTwo Puvlic Folders - dzielenie elementów Outlooka

Zamysł CodeTwo Public Folders jest bardzo prosty. Użytkownicy tworzą tzw. foldery publiczne, które natychmiast stają się widoczne w pozostałych komputerach w danej sieci, przykładowo w Twoim laptopie. Każdy katalog znajdujacy się w drzewie C2Public Folders jest dzielony wraz z całą swoją zawartością. Przy pomocy tego rozwiązania, możliwe jest dzielenie dosłownie każdego elementu skrzynki Outlooka włączając: kalendarz, kontakty, pocztę, zadania, a nawet katalogi zawierające dokumenty i pliki innego typu. Co więcej, synchronizacja między komputerami zachodzi w czasie rzeczywistym.

No dobrze, ale jak zaadaptować te cechy na potrzeby naszego konkretnego przypadku? To bardzo proste. W praktyce sprowadza się to do tych dwóch prostych kroków:

Po wykonaniu tych czynności wszystkie zmiany w folderach osobistych na komputerze stacjonarnyjm będa natychmiast widoczne w odpowiadających im  folderach z katalogu Foldery innych użytkowników w twoim laptopie. Synchronizacja zachodzi w dwóch kierunkach, w związku z tym każda edycja tych katalogów na komputerze przenośnym, będzie również skutkowała odpowiednimi zmianami w Outlooku w Twoim biurze.

CodeTwo Public Folders - synchronizacja dwóch komputerów

A co się dzieje kiedy nie będziesz miał dostępu do Internetu? Jedną z najbardziej praktycznych cech CodeTwo Public Folders jest to, że można go używać również w trybie offline. Oznacza to, że możesz wprowadzać zmiany w wspóldzielonych folderach będąc niepodłączonym do sieci, a w drugim komputerze pojawią się one, gdy tylko połączenie zostanie wznowione. Używając tej funkcjonalności, możesz aktualizować dane w swoim Outlooku prawie wszędzie, będąc pewnym, że zmiany załadują się na drugiej maszynie gdy tylko powrócisz do biura.

CodeTwo Public Folders - praca w trybie offline

Wszystko jasne? Nie czekaj więc i pobierz CodeTwo Public Folders już teraz, a przekonasz się jak wiele to proste rozwiązanie może wnieść do twojej codziennej pracy!

Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders
Pobierz i testuj CodeTwo Public Folders przez 30 dni
Instrukcja obsługi CodeTwo Public Folders
Strona główna CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.