Współdziel Outlook na dwóch maszynach – premiera CodeTwo Outlook Sync!

Minęły zaledwie 4 miesiące od premiery naszego ostatniego programu, a my już dziś jesteśmy gotowi zaprezentować zupełnie świeży wypiek! Ladies and Gentelmen, oto CodeTwo Outlook Sync! Program ten został stworzony w odpowiedzi na potrzeby tysięcy użytkowników na całym świecie, którzy potrzebują logicznego i bardzo łatwego w użyciu narzędzia do współdzielenia danych w MS Outlook. Nasz nowy program pozwoli wam synchronizować Outlook między dwoma komputerami za sprawą kilku kliknięć. No i… tak! Aplikacja ta jest dostępna w darmowej wersji.


Dlaczego CodeTwo Outlook Sync?

Na rynku jest dostępnych kilka aplikacji do współdzielenia MS Outlook między dwoma komputerami. Jednak żadna z nich nie była wystarczająco dobra dla nas. Dlatego stworzyliśmy własne rozwiązanie. Program wywodzi się z CodeTwo, firmy specjalizującej się w algorytmach synchronizacji – wypróbujecie chociażby CodeTwo Exchange Sync i CodeTwo Public Folders. Są to zaawansowane aplikacje umożliwiające synchronizację danych w czasie rzeczywistym. Możecie być pewni, że CodeTwo Outlook Sync jest produktem najwyższej jakości – szybkim, niezawodnym, wydajnym, intuicyjnym i prostym w użyciu.

Kto potrzebuje synchronizować Outlook między dwoma PC?

Mówiąc krótko, każdy potrzebuje ten program, ponieważ współdzielenie informacji jest niezbędne w dzisiejszym świecie itd. itp… Ok, tak szczerze, to potrzebujecie CodeTwo Outlook Sync jeśli:

  • Macie 2 komputery (np. stacjonarny i laptop) i chcecie synchronizować między nimi dane Outlooka, aby mieć wszystko pod kontrolą. Dzięki CodeTwo Outlook Sync, wasz email będzie synchronizowany, kalendarze na dwóch PC będą zawierać te same terminy spotkań, a i liczba kontaktów będzie zawsze ta sama. Możecie też zapomnieć o ciągłym sprawdzaniu zadań na dwóch maszynach. Pozwólcie ułatwić sobie codzienną egzystencję, wymazując raz na zawsze z życiorysu stresujące noce, w których budzicie się z myślą, że czegoś nie zrobiliście lub o czymś zapomnieliście.
  • Potrzebujecie synchronizować Outlook z waszą sekretarką (lub to ktoś w was jest sekretarką, która chce dzielić swojego Outlooka z szefem lub współpracownikiem), aby mieć w programie Outlook wspólne kalendarze, kontakty, zadania, maile itd. Możecie sobie wyobrazić jak bardzo ułatwia to codzienną pracę!
  • Chcecie dzielić zadania Outlook z kolegą z pracy lub członkiem rodziny. Program jest idealny do planowania i organizowania waszej wspólnej pracy. Możecie przydzielać zadania i monitorować je na własnym komputerze. Lista waszych zadań jest zawsze aktualna, więc nie zapominacie opłacić na czas ostatniej faktury czy zadzwonić do mamy w dniu jej urodzin.
  • Musicie robić kopie zapasowe programu Outlook na drugi komputer. Jeśli jesteście jednymi z tych gości, którym nie daje spokoju myśl o niewyłączonym żelazku w domu lub nie możecie wyjść do pracy bez aktywacji alarmu antywłamaniowego, definitywnie należycie do grona osób, które od czasu do czasu potrzebują asekurować swoje maile i kontakty kopią zapasową. CodeTwo Outlook Sync zadziała i w tej kwestii.

Jeśli którykolwiek powyższy scenariusz jest wam bliski, nie czekajcie – pobierzcie CodeTwo Outlook Sync już teraz, zupełnie za darmo!

Jak synchronizować Outlook na dwóch komputerach?

Jest to proste, jeśli posiadacie CodeTwo Outlook Sync. Po prostu odpalacie program instalacyjny na PC nr 1 i podążacie za wizardem. Kreator instalacji poprosi was o przejście na PC nr 2 i zainstalowanie na nim programu. Kiedy zostanie to zrobione, konfigurujecie program zanim współdzielenie plików MS Outlook zostanie rozpoczętę.

Konfiguracja CodeTwo Outlook Sync jest bardzo prosta. Jak już instalacja się zakończy, pojawi się okienko konfiguracji. Teraz trzeba zatwierdzić, że CodeTwo Outlook Sync został zainstalowany na obu maszynach i można już wybierać maszynę z waszej sieci, z którą chcecie synchronizować dane.

Jak już podłączycie komputer do drugiej maszyny, możecie wybrać foldery, które chcecie synchronizować. Mogą być to domyślne foldery MS Outlook lub pozostałe, wybrane w Advanced View.

Wybierzcie ustawienia pierwszej synchronizacji.

I to wszystko! Jesteście gotowi do synchronizacji danych Outlook między dwoma komputerami.

CodeTwo Outlook Sync został stworzony na użytek domowy i biznesowy. Możecie synchronizować Outlook między dwoma PC w dowolnej sytuacji. Jeśli potrzebujecie synchronizować ze sobą więcej niż dwa komputery, użyjcie CodeTwo Public Folders.

Na razie informacje o programie CodeTwo Outlook Sync dostępne są na naszej anglojęzycznej stronie – zapraszamy do wglądu.

Pobierz CodeTwo Outlook Sync
Dowiedz się więcej o CodeTwo Outlook Sync (w języku ang.)
Często Zadawane Pytania (w języku ang.)
Manual Użytkownika (w języku ang.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.