Przedstawiamy CodeTwo Active Directory Photos – nasz nowy freeware

Właśnie udostępniliśmy pierwszy darmowy produkt CodeTwo dla serwera MS Exchange. Nasz najnowszy program nazywa CodeTwo Active Directory Photos i, jak sama nazwa wskazuje, pozwala zarządzać fotografiami w Active Directory.
To, co sprawia, że aplikacja jest wyjątkowa, to możliwość łatwego i szybkiego wgrywania i zarządzania nawet tysiącami zdjęć użytkowników Active Directory. Dzięki niej, fotografie mogą być wyświetlane w zewnętrznych mailach Outlooka 2010, na listach Gal (Global Address List) oraz w kartach kontaktów. Można również dołączać je do dodawanych automatycznie po stronie serwera podpisów w korespondencji wewnętrznej lub zewnętrznej. A wszystko to za darmo. Dowiedz się więcej o CodeTwo Active Directory Photos.

Stworzyliśmy ten program, ponieważ wielu z Was nadsyłało zapytania do naszego supportu, dotyczące funkcji załączania zdjęć pracowników do podpisów email. W związku z tym, że jest możliwość dodawania obrazów do Active Directory (po jednym dla użytkownika), można również automatycznie wstawiać je do podpisów poczty Exchange w trakcie przechodzenia maili przez serwer.
Jeśli zatem połączycie CodeTwo Active Directory Photos z CodeTwo Exchange Rules Pro, będziecie mogli dokonać tego dodając aktywne pole {Photo} do swojego szablonu podpisu. Aby dowiedzieć się więcej o dołączaniu zdjęć Active Directory do dodawanych automatycznie przez serwer podpisów email, zapraszamy tutaj.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami CodeTwo Active Directory Photos. Program ten jest absolutnie bezpłatny i nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Aby go zainstalować, należy pobrać plik i zainstalować go na maszynie wyposażonej w Exchange Server lub na komputerze z prawami administratora.

Najczęściej zadawane pytania
Instrukcja użytkownika
Strona CodeTwo Active Directory Photos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.