Praca w CodeTwo

CodeTwo, Jeleniogórska firma branży IT zatrudnia w swoich szeregach nie tylko mieszkańców samego miasta, czy też okolicznych miejscowości, takich jak Legnica, Wałbrzych, Bolków, Jawor czy Zgorzelec. Swoją ciekawą ofertą przyciąga także ludzi z oddalonych aglomeracji – Warszawy, Poznania, Malborka, Wrocławia i innych.

Ponieważ programowanie to w znacznej części proces twórczy, godziny pracy naszej załogi nie są sztywno określone. Ranne ptaszki mogą pojawić się w firmie o 8, a ci, którzy lubią dobrze się wyspać mogą przyjść nawet na 10. W trakcie pracy dajemy odpocząć szarym komórkom – organizujemy zawody w darta, mamy możliwość poćwiczenia na zamontowanych w firmie chwytotablicach, a nadwyżki twórczego potencjału możemy za pomocą markerów „przelać” na specjalnie przygotowane do tego ściany do rysowania. Jeżeli chodzi o ściany w ogóle – poza miejscami do mazania zdobią je również nasze karykatury, dziwne rankingi np. Top5 najbardziej kiczowatych piosenek, „suchary” dnia oraz hasła przewodnie tygodnia. Tradycją stały się również codziennie, wspólne obiady, podczas których nierzadko do głowy przychodzą nam nowe, ciekawe pomysły.

Nasz pracodawca dba o swoich pracowników nie tylko w sferze finansowej. Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, gwarantowanej opieki medycznej czy do programu Multisport to nie jedyne korzyści. Każdy z nas ma też do dyspozycji świetnie wyposażoną bibliotekę firmową z najlepszymi, najnowszymi a także zagranicznymi publikacjami z branży IT i nie tylko. Jeśli nie znajdziesz książki, która Cię interesuje, daj znać naszemu działowi Back Office, a na pewno zostanie kupiona.

Najmocniejszym stroną pracy w firmie CodeTwo jest panująca w niej rodzinna atmosfera i wzajemny szacunek. Zespół jest mocno zżyty, a o jego zgraniu świadczą nie tylko imprezy firmowe i działowe organizowane przez pracodawcę, ale również wspólne wypady poza miasto czy prywatne spotkania organizowane spontanicznie przez naszych kolegów. Masz ochotę na zawody kartingowe, ognisko, czy wspólną grę w koszykówkę? Daj znać ekipie, na pewno znajdziesz wielu chętnych!

Jeśli poza pracą w IT marzysz też o przepięknych górskich widokach, możliwości wędrówek po Karkonoszach i uprawianiu sportów zimowych pracuj w Jeleniej Górze , może właśnie tu znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej pracy, dowiedz się jak wygląda praca w CodeTwo.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.