Podsumowanie 2022 w CodeTwo: najważniejsze wydarzenia, osiągnięcia i aktualizacje produktów

Teraz, gdy rok 2023 już na dobre się rozpoczął, chcemy raz jeszcze spojrzeć na najważniejsze osiągnięcia CodeTwo z minionego roku. Zobacz nasze krótkie podsumowanie i zapoznaj się z naszymi planami na ten rok. Przygotuj się na mnóstwo zdjęć pokazujących, jak świętowaliśmy różne wydarzenia firmowe, nagrody branżowe i świetne wyniki naszego zespołu. Przyjemnej lektury!

Podsumowanie 2022 w CodeTwo

Produkty CodeTwo – najważniejsze informacje i aktualizacje

Przez cały rok 2022 CodeTwo Email Signatures 365 umacniał pozycję lidera wśród rozwiązań do zarządzania podpisami email i pozostał najwyżej ocenianym oprogramowaniem do podpisów email na wszystkich najważniejszych portalach z recenzjami oprogramowania. Duży wpływ na to miało kilka kluczowych ulepszeń i aktualizacji produktu, w tym:

Podsumowanie 2022 w CodeTwo – funkcje

W 2022 pojawiły się również nowe wersje naszych produktów dla środowisk lokalnych (on-premises), w których wprowadzono liczne ulepszenia w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i interfejsu użytkownika:

Certyfikat Microsoft i inne ulepszenia w zakresie bezpieczeństwa

Uzyskaliśmy certyfikat Microsoft! Przez wiele tygodni specjaliści ds. bezpieczeństwa firmy Microsoft przeprowadzali kontrole i testy penetracyjne naszego flagowego rozwiązania do podpisów email, obejmujące także naszą infrastrukturę informatyczną. Fazę weryfikacji zakończyliśmy pomyślnie, podobnie jak cały proces certyfikacji. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że oferujemy jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email z certyfikatem Microsoft 365.

Podsumowanie 2022 w CodeTwo – certyfikat MS

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa. Uzyskaliśmy również certyfikat Cyber Essentials zgodnie z nowymi warunkami wprowadzonymi w 2022. Cyber Essentials jest programem wspieranym przez rząd Wielkiej Brytanii oraz nadzorowanym przez brytyjskie Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cybernetycznego (National Cyber Security Centre – NCSC). Zakres certyfikacji obejmuje infrastrukturę informatyczną wykorzystywaną do prowadzenia działalności, wszystkie usługi w chmurze, mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego itd.

Przez cały 2022 rok CodeTwo było również niezmiennie najwyżej ocenianym dostawcą narzędzi do zarządzania podpisami email według SecurityScorecard.

Podsumowanie 2022 w CodeTwo – SecurityScorecard

Równie ważnym wydarzeniem z zeszłego roku było pomyślne przejście audytu recertyfikującego na zgodność z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. Potwierdza to, że CodeTwo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych firmy, jak i danych powierzonych nam przez klientów.

Nagrody i osiągnięcia

CodeTwo odniosło ogromny sukces w ciągu ostatniego roku, zdobywając najważniejsze nagrody branżowe i świętując kluczowe osiągnięcia biznesowe:

 • International Business Awards (Stevie Awards) 2022zdobyliśmy cztery nagrody Gold Stevie® Awards w poniższych kategoriach:
  • The Best Cloud Application/Service
  • The Best Marketing/Public Relations Solution
  • Company of the Year
  • Customer Service Department of the Year

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości wręczenia nagród:

 • Cloud Awards 2021-2022 – dwa spośród naszych produktów zostały wyłonione jako finaliści:
  • CodeTwo Email Signatures 365 w kategorii Best Software as a Service outside USA,
  • CodeTwo Office 365 Migration w kategorii Best Cloud Migration or Systems Integration Solution.

 • IT Europa Channel Awards 2022 – CodeTwo zostało finalistą w kilku kategoriach:
  • Cloud Solution Provider of the Year
  • SaaS Solution of the Year
  • Vertical Market Solution of the Year

Klienci nas uwielbiają

Dzięki niezależnym opiniom naszych użytkowników narzędzia CodeTwo zdominowały rankingi największych portali z recenzjami oprogramowania przez cały rok i zdobyły wiele wyróżnień, w tym:

 • prestiżowy tytuł Lidera w kategorii Email Signature Software oraz nagrody w kategoriach Best Support, Best Relationship i Best Usability (i inne) na G2.com,
 • nagrody w kategoriach Best Software, Top Rated i Best Feature Set oraz Best Relationship na TrustRadius.com,
 • tytuł Lidera w kategorii Email Signature Software na SourceForge.net.

Łącznie w 2022 roku otrzymaliśmy ponad 750 recenzji, z których zdecydowana większość była bardzo pozytywna (średnie oceny: 4,8/5 na G2, 4,9/5 na Capterra, 9,6/10 na TrustRadius i 4,9/5 na SourceForge).

Oto niektóre z opinii napisanych przez naszych klientów:

The ease of use of the software, given the complexities of what it can do is amazing. If you can dream it for signatures, they can do it.

Mike W. na G2.com

I love the simplicity of the platform and the support provided. I have used many products in the past but none have been such a pleasure to implement and support.

Chris S. na G2.com

I think I had the greatest and best experience with a support of an IT-product in more than 10 years.

Martin M. na Capterra

The competent and friendly support provided assistance at any time if needed and, which is unfortunately not usual, also asked after some time whether everything had been solved to our satisfaction. Top!

Thomas G. na TrustRadius

Ważne wydarzenia i konferencje na żywo

Rok 2022 to powrót wydarzeń stacjonarnych. Brakowało nam rozmów twarzą w twarz z naszymi klientami i networkingu podczas wydarzeń biznesowych, dlatego zgłosiliśmy nasze uczestnictwo w konferencji European SharePoint, Office 365 and Azure Conference (ESPC 2022) w Kopenhadze. Wsparliśmy to wydarzenie jako Złoty Sponsor i przeprowadziliśmy prezentację na żywo na temat CodeTwo Email Signatures 365. Poniżej kilka zdjęć ukazujących nasze stoisko oraz tłum osób zainteresowanych naszym rozwiązaniem.

Nasz CEO, Szymon Szczęśniak, został zaproszony jako keynote speaker na największy stacjonarny hackathon w Europie – HackYeah w Krakowie. Jego przemówienie dotyczyło ewolucji CodeTwo: jak zakład między programistami doprowadził do powstania firmy, której produkty są obecnie używane przez ponad 100 000 organizacji na całym świecie.

CEO CodeTwo wystąpił również gościnnie w internetowym teleturnieju Programista 100k. Była to charytatywna edycja programu, w ramach której wszystkie wygrane pieniądze zostały przekazane na pomoc dzieciom z domu dziecka.

15-lecie CodeTwo

CodeTwo zostało założone w 2007 roku przez Michała i Jarka Bednarzy, więc ubiegły rok był czasem szczególnego świętowania: 15-lecie firmy! Podsumujmy pokrótce te wszystkie lata:

15+ lat działalności
100+ pracowników
100 000+ klientów
400 000+ zgłoszeń do pomocy technicznej
12 396 824 linii kodu

Oto jak świętowaliśmy z tej okazji:

Ogromne podziękowania należą się wszystkim klientom i partnerom CodeTwo za ich nieustające zaufanie i wsparcie przez te wszystkie lata. Wyrazy uznania kierujemy również do naszych pracowników – za ich nieustające zaangażowanie, profesjonalizm i ciężką pracę!

Niezapomniane imprezy integracyjne

W 2022 roku mogliśmy również wznowić imprezy i wyjazdy integracyjne. Była to świetna okazja do ponownego spotkania, ponieważ wielu z nas przez ostatnie 2 lata pracowało z domów.

Mieliśmy też wiele okazji do wspólnego świętowania w naszych biurach, z powodu sukcesów CodeTwo czy specjalnych wydarzeń, jak np. Dzień Programisty (256. dzień roku).

Na poniższych zdjęciach nie świętujemy żadnego szczególnego sukcesu, tylko delektujemy się pysznym pasztetem. Czemu? Cóż… byliśmy (i prawdopodobnie nadal jesteśmy) pierwszą firmą na świecie, która oficjalnie wprowadziła Pasztetowy Czwartek jako benefit pracowniczy i święto firmowe. Akcję przeprowadziliśmy w ramach żartu na kanale HRejterzy (jako nasza odpowiedź na owocowe czwartki), ale wszyscy pokochali ten pomysł, więc Pasztetowe Czwartki zagościły u nas na stałe!

Podsumowanie 2022 w CodeTwo - Pasztetowe Czwartki

Zaktualizowaliśmy również wirtualny spacer 3D po naszej siedzibie. Zajęło nam to kilka dni, a w projekt zaangażowanych było wielu pracowników CodeTwo. Czy dobrze się przy tym bawiliśmy? Poniższe zdjęcia chyba mówią same za siebie! Kliknij tutaj, aby udać się na wspomniany spacer.

Co czeka CodeTwo w 2023?

Na rok 2023 mamy zaplanowane wydanie wielu nowych i ekscytujących funkcji. W tym roku odbędzie się również kilka wydarzeń i konferencji na żywo, w których weźmiemy udział. Możecie być pewni, że damy z siebie wszystko i że w zakresie wydajności oraz jakości naszych produktów i usług podniesiemy poprzeczkę jeszcze wyżej.

Więcej informacji już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.