Oficjalna premiera wersji beta Giegieo

14 kwietnia oficjalnie opublikowaliśmy wersję beta naszego nowego programu Giegieo, który integruje funkcjonalność komunikatora Gadu Gadu w programie Microsoft Outlook. Program jest już publicznie dostępny do pobrania dla wszystkich użytkowników –  wcześniej testowany był przez wybraną grupę osób.

Giegieo jest rozszerzeniem programu Outlook ? wyświetla w nim informacje o statusie i opisie GG kontaktów i osób, z którymi się komunikujemy. Dzięki temu zawsze wiemy, czy są obecnie dostępni i możemy natychmiast rozpocząć z nimi rozmowę GG, wysłać SMS-a, czy wykonać telefon korzystając z usług GG. Giegieo zdecydowanie ułatwia użytkownikom zarządzanie kontaktami i konwersacjami. Szerzej o funkcjonalnościach Giegieo pisaliśmy wcześniej na naszym blogu.

Cieszy nas, że premiera Giegieo spotkała się z dużym zainteresowaniem użytkowników oraz mediów. Pisały o nim między innymi CHIP, DobreProgramy, Wirtualna Polska, Gazeta.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.