Giegieo Beta dostępne do pobrania

Jak pisaliśmy jakiś czas temu, jednym z projektów, nad którym pracujemy, jest Giegieo – darmowy dodatek do programu Microsoft Outlook, który pozwala korzystać w nim z funkcjonalności komunikatora Gadu Gadu. Do tej pory Giegieo było dostępne tylko dla kilku wybranych osób, które testowały i oceniały jego funkcjonalność. Obecnie postanowiliśmy udostępnić Giegieo do pobrania dla wszystkich użytkowników.

Giegieo jest jeszcze w wersji Beta, co oznacza, że znajduje się w fazie testów, ale w najbliższych dniach będzie miała miejsce oficjalna premiera wersji finalnej.

Giegieo łączy funkcjonalności programu Microsoft Office Outlook i komunikatora Gadu Gadu. Dzięki niemu możemy łatwiej i szybciej komunikować się z osobami w Outlooku. Giegieo wyświetla statusy i opisy osób bezpośrednio w programie Outlook, dzięki czemu zawsze wiemy, które osoby są dostępne. Opisy i statusy wyświetlane są zarówno dla kontaktów programu Outlook jak i dla osób, do których piszemy lub od których odbieramy wiadomości email. Jeśli osoby te są dostępne, możemy szybko rozpocząć z nimi rozmowę GG, wysłać SMS-a lub zadzwonić.

Strona główna Giegieo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.