CodeTwo na ITechDay w Warszawie

17 września 2019 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji ITechDay, którą w roli partnera strategicznego wspiera także CodeTwo. Będzie to świetna okazja nie tylko do tego, by dowiedzieć się więcej m.in. o najnowszych rozwiązaniach chmurowych, metodach zapewniania dostępności danych czy automatyzacji zadań, ale także, by się z nami spotkać i zobaczyć nasze produkty na żywo. Nasz CEO, Szymon Szczęśniak, wystąpi na ITechDay jako prelegent i pokaże, jak “od kuchni” wygląda zapewnienie najwyższych poziomów bezpieczeństwa danych w firmie IT o globalnym zasięgu.

CodeTwo na ITechDay w Warszawie

Szymon poprowadzi wykład Data protection vs. real IT world, podczas którego opowie o naszych doświadczeniach związanych z wdrażaniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z normami ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. Prelekcja odbędzie się w sali Niebieskiej w godzinach 10:25 – 11:10. Zachęcamy również gorąco do odwiedzania naszego stoiska – chętnie opowiemy o tym, jak się u nas pracuje, zaprezentujemy nasze programy, rozdamy gadżety, a Wy nam powiecie, które odcinki HRejterów się Wam najbardziej podobały. Będzie też JSON – gotowy do wspólnych zdjęć.

Do zobaczenia w Warszawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.