CodeTwo na Ignite 2019

Microsoft Ignite zaczyna się już za kilka chwil – 4 listopada, w Orange County Convention Center w Orlando. Jak co roku będziemy na miejscu, żeby dowiedzieć się, co w Microsoftowej trawie piszczy. I, rzecz jasna, obwieścić światu IT nowości wprowadzone w naszych rozwiązaniach do zarządzania stopkami, migracji i tworzenia kopii zapasowych. Wszystkich odwiedzających zapraszamy do stoiska #2321.

CodeTwo_At_MS_Ignite-Orlando_2019_PL

O Ignite 2019

Od lat na Microsoft Ignite poruszane są głównie tematy związane z ciągłym polepszaniem produktywności, ułatwianiem współpracy i optymalnym wykorzystywaniem dostępnych technologii. W tym roku Microsoft stawia jednak na zdobywanie praktycznych umiejętności. Ponad 1000 sesji łączy się w cykle o narastającym stopniu trudności. Dodatkowo zaplanowanych jest ponad 200 okazji do interaktywnego zdobywania umiejętności. Ignite to nie lada gratka dla każdego, kto chciałby zdobywać wiedzę bezpośrednio od przedstawicieli i MVP Microsoftu, jak i innych ekspertów z branży IT.

Mimo że bilety już od dawna są wyprzedane, zawsze można dołączyć do wydarzenia zdalnie. Wiele sesji i najważniejszych konferencji będzie transmitowanych na żywo w sieci.

W ubiegłym roku jednym z najważniejszych ogłoszeń było (nieco przesunięte) wydanie Exchange 2019 oraz, jak zwykle, plany Microsoftu na najbliższy czas.

Z niecierpliwością czekamy na tegoroczne ciekawostki. Poniżej zaś kilka filmów przypominających, jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

Jeśli chcesz śledzić na bieżąco informacje o wydarzeniu, obserwuj oficjalne konto MS Ignite na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.