CodeTwo na konferencji Microsoft Inspire 2018

Jak nazywa się największa konferencja organizowana przez Microsoft dla swoich partnerów? Od zeszłego roku odbywa się ona pod nazwą Microsoft Inspire, ale wcześniej, w latach 2003-2016, znana była jako Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC). Czemu o tym piszemy? Bo oczywiście na jej tegorocznej edycji nie może zabraknąć CodeTwo!

CodeTwo na konferencji Microsoft Inspire 2018

Microsoft Inspire 2018 odbędzie się w dniach 15-19 lipca w Mandalay Bay Convention Center oraz T-Mobile Arena w Las Vegas. W tym roku jednak światowa stolica rozrywki gościć będzie nie jedną, a dwie największe konferencje organizowane przez Microsoft. Tak jest, Microsoft Ready 2018, czyli wewnętrzna inauguracja roku fiskalnego dla działu sprzedaży, marketingu oraz technicznego, odbędzie się w tym samym czasie i w tym samym miejscu! Będzie to najlepsza okazja do tego, aby pracownicy i partnerzy Microsoft mogli się ze sobą spotkać, podzielić wiedzą oraz nawiązać współpracę by tworzyć nowe, inspirujące rozwiązania.

Kluczowym jest tutaj właśnie słowo „inspirować”. Spodziewanych jest ponad 15 tyś. uczestników z każdego zakątka świata oraz blisko 600 prelekcji na takie tematy jak: tworzenie aplikacji w chmurze, bezpieczeństwo i zgodność z wymogami, Microsoft Partner Network, współczesna transformacja środowiska pracy, pozyskiwanie talentów oraz wiele innych! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy jest programistą, administratorem, specjalistą ds. sprzedaży, marketingu, czy kadr.

Oczywiście nie możemy sobie pozwolić na to, aby nas tam zabrakło. Będziemy szukać inspiracji oraz sami będziemy starali się zainspirować innych. Gorąco zapraszamy na naszą prezentację, na której przedstawimy nasze narzędzia do zarządzania podpisami email oraz do migracji i tworzenia kopii zapasowych skrzynek Office 365 oraz serwerów Exchange, w tym m.in. CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Zachęcamy również do odwiedzania naszego stoiska – by porozmawiać lub powymieniać się pomysłami i rozwiązaniami dla usługi Office 365 i platformy Azure.

Do zobaczenia w Las Vegas!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.