CodeTwo CatMan kompatybilny z 64-bitowym Outlookiem 2010

CodeTwo CatManZ przyjemnoscią informujemy, że CodeTwo CatMan, darmowy program CodeTwo służący do współdzielenia kategorii programu Microsoft Outlook, został zaktualizowany do wersji 3.2.0. Najnowsza wersja jest w pełni kompatybilna z 64-bitowym Outlookiem 2010. Zapraszamy do pobierania jej za darmo z naszej strony.

Dzięki wtyczce CodeTwo Catman będziesz w stanie dzielić kategorie programu Microsoft Outlook ze wszystkimi swoimi współpracownikami. Aplikacja CodeTwo umożliwia podział kategorii Outlooka na dwie grupy: publiczne i prywatne. Wszystkie zmiany dokonywane w kategoriach publicznych są zapisywane na zewnętrznym pliku konfiguracyjnym umieszczonym w sieci lokalnej, albo na serwerze WWW lub FTP. Plik ten jest nieustannie monitorowany przez powiązane ze sobą maszyny i za każdym razem kiedy dana kategoria zostaje dodana, zmieniona lub usunięta, jest to od razu widoczne na każdym z podłączonych komputerów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu CodeTwo Catman pozwala zorganizować pracę grupową w lepszy sposób i zaoszczędzić cenny czas. Program jest dostępny za darmo na naszej stronie internetowej – zapraszamy do pobierania. Jeżeli poszukujesz jednak aplikacji dającej większe możliwości dzielenia danych Outlooka, zapoznaj się z CodeTwo Public Folders – najbardziej wszechstronnym programem przeznaczonym do tego celu spośród rozwiązań CodeTwo.

Pobierz CodeTwo Catman
Dowiedz się więcej o CodeTwo Public Folders
Więcej o darmowych programach CodeTwo
Więcej o produktach CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.