Automatyczna synchronizacja wybranych folderów w Outlooku

Użytkownicy CodeTwo Public Folders często pytają nas o możliwość synchronizacji danych z folderów publicznych z urządzeniami typu PDA. Jeśli tylko jedna osoba w firmie potrzebuje takiego rozwiązania, wówczas sprawa jest prosta ? osoba ta udostępnia swój osobisty folder innym użytkownikom i może nadal synchronizować go ze swoim PDA, a jednocześnie pozostali użytkownicy używają tego folderu jak publicznego.

Coraz częściej jednak urządzenia PDA są używane w firmie przez wiele osób i stanowią niezbędne narzędzie w codziennej pracy. Z myślą o takich użytkownikach udostępniliśmy darmowy program, pozwalający wielu osobom jednocześnie na synchronizację PDA z folderami publicznymi. Program C2PublicFolders Sync Addin posiada funkcję synchronizacji danych między dwoma dowolnymi folderami w obrębie folderów osobistych i publicznych w Outlooku. Pozwoli to naszym użytkownikom na łatwe i wygodne transportowanie danych z foldera publicznego do osobistego, a następnie do urządzenia PDA.

Okno programu

Strona programu

Jak umożliwić synchronizację folderów publicznych z urządzeniami PDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.