CodeTwo Public Folders

CodeTwo Public Folders

Synchronizuj Outlooka pomiędzy wieloma komputerami

CodeTwo Public Folders

Synchronizacja z urządzeniami mobilnymi

Dzięki CodeTwo Public Folders możesz pracować na współdzielonych zadaniach, kontaktach i kalendarzach Outlooka z dosłownie każdego miejsca na świecie, nawet, jeśli nie masz przy sobie swojego komputera. Dedykowane aplikacje mobilne na system Android oraz iOS są już dostępne w Google Play Store i Apple App Store.

Aplikacje mobilne CodeTwo Public Folders dają Ci wszystkie potrzebne opcje, abyś mógł w pełni funkcjonować poza biurem. Dzięki nim możesz widzieć, edytować i tworzyć współdzielone elementy Outlooka bezpośrednio ze swojego telefonu lub tabletu, a wszystkie zmiany będą natychmiast widoczne na urządzeniach innych użytkowników.

CodeTwo Public Folders - Synchronizacja z telefonami i tabletami

Pomimo, iż aplikacje mobilne CodeTwo Public Folders dają Ci taką samą swobodę jak rozwiązania oparte na chmurze internetowej, są znacznie bezpieczniejsze niż chmura. Telefon lub tablet połączony z siecią CodeTwo Public Folders działa dokładnie tak samo jak komputery wyposażone we wtyczkę Outlooka. Twoje zadania, kontakty i kalendarze nigdy nie są publikowane w żadnej sieci, ani też nie są przechowywane poza Twoimi urządzeniami. Wymiana danych jest koordynowana poprzez zainstalowany w Twojej sieci Moduł Centralny.

Dzięki aplikacjom mobilnym CodeTwo Public Folders możesz:

  • Używać CodeTwo Public Folders na iPhonie, iPadzie lub urządzeniach z systemem Android
  • Mieć dostęp do wszystkich publicznych elementów Outlooka z telefonu lub tabletu
  • Widzieć, tworzyć i edytować publiczne foldery Outlooka z dowolnego miejsca na świecie
  • Bezpiecznie synchronizować swoje publiczne kontakty, zadania i kalendarze pomiędzy Outlookiem i telefonem komórkowym

Wybierz właściwą dla siebie opcję poniżej i przetestuj aplikacje mobilne CodeTwo Public Folders za darmo! Nie musisz nawet konfigurować własnego Modułu Centralnego, aby móc je przetestować. Nasz serwer Demo jest do Twojej dyspozycji.

Wersja demo Modułu Centralnego jest dostępna publicznie i może być używana wyłącznie w celach testowych. Wszystkie dane znajdujące się na serwerze demo Modułu Centralnego są usuwane w każdy piątek.

Google Play button
 
App Store button
 
lub zeskanuj kod
za pomocą
telefonu
QR Codelub zeskanuj kod
za pomocą
telefonu
QR Code
Nasi Klienci: