Ponad 100 000 firm używa programów CodeTwo

CodeTwo osiągnęło kolejny kamień milowy jako producent oprogramowania: nasze produkty są obecnie używane przez ponad 100 000 firm z ponad 150 krajów! Miliony użytkowników na całym świecie korzystają z naszych narzędzi do zarządzania podpisami email i brandingiem, migracji danych i tworzenia kopii zapasowych dla platform Microsoft 365 i Exchange.

Ponad 100 000 firm korzysta obecnie z oprogramowania CodeTwo

Nasi klienci to zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa, w tym wiele firm z listy Fortune 500 oraz organizacje takie jak Facebook, Samsung, UNICEF, Volkswagen czy Garmin. Oto niektóre firmy, które wybrały CodeTwo:

Klienci CodeTwo


Od kilku lat obserwujemy przyspieszony wzrost liczby naszych klientów. Nie jest to dziełem przypadku. Mamy niesamowity zespół niezwykle zaangażowanych ludzi, specjalizujących się w swoich dziedzinach, począwszy od Back Office, przez specjalistów z działów IT i Marketingu, kończąc na zespołach Customer Success i Software Development. Jednak przede wszystkim od samego początku nastawieni jesteśmy na jak najlepsze doświadczenie klienta oraz jakość naszych produktów i usług, zawsze stawiając satysfakcję klienta na pierwszym miejscu.

Szymon Szczęśniak, CEO CodeTwo

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za nieustające wsparcie na przestrzeni ostatnich 15 lat. To Wasze opinie pomogły nam w opracowaniu wiodących na świecie rozwiązań biznesowych, które dziś posiadamy w naszej ofercie. W tym roku możecie spodziewać się wielu nowych funkcji!

Główne produkty CodeTwo to:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.