CodeTwo Backup for Exchange

Granularne kopie zapasowe
i odzyskiwanie danych
skrzynek pocztowych w Exchange
Pobierzpełne wsparcie techniczne podczas okresu próbnego

Cennik

Licencje na program nabywa się poprzez wykupienie rocznej subskrypcji. Koszt licencji jest uzależniony od liczby skrzynek i rozmiaru folderów publicznych* dla których będą tworzone kopie zapasowe. Wsparcie techniczne oraz wszystkie aktualizacje są wliczone w cenę subskrypcji programu. Więcej o Wsparciu technicznym.

Zakup nowych lub dodatkowych licencji (roczna subskrypcja)

Aby wyliczyć cenę subskrypcji, podaj liczbę skrzynek pocztowych i rozmiar danych folderów publicznych* na serwerze źródłowym, dla których tworzone będą kopie zapasowe:

Wybierz walutę:
Liczba skrzynek:
Cena za 1 skrzynkę:
{{ pricePerMailBox|price:currency:2 }}
Łącznie:
{{ priceTotal|price:currency:2 }}
Minimalna liczba skrzynek wynosi 10.

* Aby stworzyć kopie zapasowe folderów publicznych, program zużywa jedną licencję na każde 0,5 GB danych na serwerze. Na przykład, żeby stworzyć kopię zapasową 5 folderów publicznych, których rozmiar na serwerze wynosi 1,4 GB, należy zakupić 3 licencje. Brany pod uwagę jest tylko rozmiar skrzynek na serwerze, nie ma znaczenia ile miejsca zajmują lokalne pliki kopii zapasowych. Licencje przypisane do folderów publicznych mogą zostać anulowane po 30 dniach od dnia ich przypisania.

Zakup dodatkowych licencji

Cena za dodatkowe licencje programu jest dokładnie taka sama, jak dla nowych licencji. Podczas zakupu dodatkowych licencji, Twój początkowy okres subskrypcji nie ulega zmianie. Jedynie, cena za dodatkowe licencje będzie stosunkowo zmniejszona w odniesieniu do minionego czasu pierwszej subskrypcji.

Aby dowiedzieć się, jakie są koszty zakupu dodatkowych licencji wykonaj dwa pierwsze kroki w naszym formularzu zamówień, albo złóż zapytanie o ofertę.

Więcej o Wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne wlicza się w cenę subskrypcji programu i wiąże się z następującymi korzyściami:

  • Pełnym dostępem do naszej Bazy Wiedzy.
  • Dostępem przez telefon i email do specjalistów CodeTwo 24 godziny na dobę w dni robocze.
  • Gwarancją, że skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin od otrzymania zapytania.
  • Zapewnieniem, że Twoje zapytania będą kompleksowo obsługiwane przez tego samego specjalistę (chyba że w danym momencie dany specjalista jest poza biurem).

Wersja próbna

CodeTwo Backup for Exchange posiada wersję próbną, która działa przez 30 dni. Pozwala ona na utworzenie kopii zapasowych wszystkich skrzynek pocztowych i odzyskanie pięciu elementów z każdego folderu.

Istnieje także możliwość przetestowania CodeTwo bez limitu pięciu elementów na folder dla kilku skrzynek. W celu otrzymania tymczasowego klucza pozwalającego na nielimitowane przywracanie danych z kopii zapasowych, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Dodatkowe linki