CodeTwo Exchange Rules

Automatyczne podpisy i noty prawne w wiadomościach email wysyłanych przez Exchange 2019 oraz 2016

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Case Studies

 

St. Catherine's School

St. Catherine's School

St. Catherine's School, szkoła dla dziewcząt od 5 do 12 lat, zlokalizowana jest w Toorak, Melbourne, w Australii. Szkoła zmagała się m.in. z problemami stopek niedołączanych do maili wysłanych z Outlook Web App, telefonów komórkowych i różnych klientów pocztowych.

The Society for Family Health

The Society for Family Health

The Society for Family Health jest jedną z największych nigeryjskich organizacji pozarządowych. Jej misją jest wspieranie Nigeryjczyków, szczególnie biednych i narażonych na choroby, aby mogli prowadzić zdrowsze życie. Organizacja ta potrzebuje przekazywać ideę swojej misji poprzez banery dołączane do wiadomości email. Potrzebne jest im również narzędzie automatycznie dołączające stopki do wszystkich wiadomości zewnętrznych wysyłanych przez któregokolwiek z 500 pracowników.

Bournville College

Bournville College

Bournville College to uczelnia wyższa w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Na ich serwerach jest prawie 14 tys. skrzynek pocztowych i dlatego uczelnia potrzebuje narzędzia, które pozwoli w scentralizowany sposób zarządzać stopkami email i promować się poprzez banery automatycznie dołączane do wiadomości.

JMP Engineering Inc.

JMP Engineering Inc.

JMP Engineering Inc., przedsiębiorstwo z branży produkcyjnej, borykało się z problemem niespójnych podpisów z niewłaściwym formatowaniem w firmowej korespondencji elektronicznej. Przed zainstalowaniem CodeTwo Exchange Rules 2010, nawet najmniejsza zmiana w szablonie podpisów email wymagała zaangażowania każdego pracownika.

Abu Dhabi Marine Operating Company

Abu Dhabi Marine Operating Company

ADMA-OPCO jest producentem węglowodorów z Abu Dabi. Firma istanieje od 1977 roku. Głównym zapotrzebowaniem firmy była możliwość dodawania bannerów pod każdą wiadomością email wysyłaną poprzez ich Exchange Server 2007.

Exlar

Exlar

Exclar Corporation została założona w 1986 roku i jest prywatnym amerykańskim producentem siłowników, serwomechanizmów i produktów elektronicznych do kontroli ruchowej urządzeń. Firma poszukiwała oprogramowania, które pozwoliłoby na centralne tworzenie oraz dodawanie ujednoliconych podpisów i not prawnych do poczty firmowej na serwerze Exchange.

Helping Hand Aged Care

Helping Hand Aged Care

Helping Hand Aged Care to organizacja non profit Kościoła Zjednoczonego w Australii, od 1953 świadcząca usługi opieki nad starszymi. Instytucja korzystała przez cztery lata z CodeTwo Exchange Rules do dodawania podpisów i not prawnych do poczty Exchange. Organizacja migrowała niedawno do CodeTwo Exchange Rules Pro, jako że zaczęła używać Exchange 2007.

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o.

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o.

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. działa na rynku od 1991 roku i jest największym polskim wydawnictwem magazynów. Firma poszukiwała efektywnego rozwiązania do centralnego zarządzania i ujednolicania podpisów w e-mailach wysyłanych przez różne działy.

Balex Metal

Balex Metal

Firma Balex Metal jest polskim przedsiębiorstwem budowlanym zaliczanym do potentatów na rynku europejskim. Zanim wdrożono CodeTwo Exchange Rules 2010 problemem był brak możliwości wstawiania stopki bezpośrednio pod wiadomością email oraz konieczność wprowadzenia jednolitego wzoru podpisu email dla całej firmy.