CodeTwo Exchange Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Firma

Keytech Managed Solutions

KeyTech - Case Study Exchange Migration

Opis Firmy

Keytech Managed Solutions świadczy usługi związane z zarządzaniem IT w przedsiębiorstwie i rozwiązaniami technologicznymi w Wielkiej Brytanii od ponad 25 lat. Firma specjalizuje się w kompleksowym wspierciu informatycznym nowoczesnych firm, co pozwala klientom koncentrować się na tym, co robią najlepiej, czyli prowadzeniu swojej działalności.

Problem

Koszty i trudności w realizacji z innymi dostawcami, takimi jak Quest. Bez CodeTwo Exchange Migration migracja zajęłaby co najmniej dwa razy więcej czasu.

Rozwiązanie

Pracownicy Keytech Managed Solutions natknęli się na CodeTwo Exchange Migration podczas poszukiwań w Internecie. Oto, co Nigel Boothe, Konsultant Microsoft w Keytech Managed Services, miał do powiedzenia na temat programu: "Bardzo łatwy w instalacji i wdrożeniu. Brak potrzeby zatrudniania specjalistów do zainstalowania i konfigurowania. Nieinwazyjne. CodeTwo Exchange Migration usunął zkonieczność używania PowerShella, aby przenieść skrzynki pocztowe między lasami Exchange 2003 do Exchange 2010. Polecam CodeTwo Exchange Migration każdemu, kto robi podobną migrację z Exchange 2003 do Exchange 2010."

Nazwa FirmyKeytech Managed Solutions
Liczba pracowników50
Liczba przetwarzanych dziennie maili20 000
Typ serwera źródłowegoMicrosoft Exchange Server 2003
Typ serwera docelowegoMicrosoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów źródłowych15
Liczba serwerów docelowych15
ProblemKoszty i trudności w realizacji z innymi dostawcami
Rozwiązanie/ProduktCodeTwo Exchange Migration
Liczba zmigrowanych skrzynek pocztowych350
Czas implementacji1 miesiąc

« Powrót do Case Study