CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration

Bezpośrednia Migracja do Exchange 2010, 2013 i 2016

CodeTwo Exchange Migration

FirmaKeytech - Case Study

Keytech Managed Solutions

Opis Firmy

Keytech Managed Solutions świadczy usługi związane z zarządzaniem IT w przedsiębiorstwie i rozwiązaniami technologicznymi w Wielkiej Brytanii od ponad 25 lat. Firma specjalizuje się w kompleksowym wspierciu informatycznym nowoczesnych firm, co pozwala klientom koncentrować się na tym, co robią najlepiej, czyli prowadzeniu swojej działalności.

Problem

Koszty i trudności w realizacji z innymi dostawcami, takimi jak Quest. Bez CodeTwo Exchange Migration migracja zajęłaby co najmniej dwa razy więcej czasu.

Rozwiązanie

Pracownicy Keytech Managed Solutions natknęli się na CodeTwo Exchange Migration podczas poszukiwań w Internecie. Oto, co Nigel Boothe, Konsultant Microsoft w Keytech Managed Services, miał do powiedzenia na temat programu: "Bardzo łatwy w instalacji i wdrożeniu. Brak potrzeby zatrudniania specjalistów do zainstalowania i konfigurowania. Nieinwazyjne. CodeTwo Exchange Migration usunął zkonieczność używania PowerShella, aby przenieść skrzynki pocztowe między lasami Exchange 2003 do Exchange 2010. Polecam CodeTwo Exchange Migration każdemu, kto robi podobną migrację z Exchange 2003 do Exchange 2010."

Nazwa Firmy Keytech Managed Solutions
Liczba pracowników 50
Liczba przetwarzanych dziennie maili 20000
Typ serwera źródłowego Microsoft Exchange Server 2003
Typ serwera docelowego Microsoft Exchange Server 2010
Liczba serwerów źródłowych 15
Liczba serwerów docelowych 15
Problem Koszty i trudności w realizacji z innymi dostawcami
Rozwiązanie/Produkt CodeTwo Exchange Migration
Liczba zmigrowanych skrzynek pocztowych 350
Czas implementacji 1 miesiąc

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: