CodeTwo Exchange Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Firma

Gronemeyer IT GmbH

Gronemeyer IT GmbH - Case Study

Opis Firmy

Firma Gronemeyer IT GmbH powstała w 1985 i świadczy kompleksowe usługi informatyczne. Jej priorytetami są sieci www, bezpieczeństwo i hosting centr danych. Ich klienci pochodzą z różnych sektorów biznesu. Są to zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa.

Problem

Istnieje kilka ścieżek migracji danych pomiędzy serwerami Exchange. Wbudowane narzędzia do migracji wymagają przeważnie odpowiedniego poziomu wiedzy specjalistycznej, a wsparcie techniczne opiera się głownie na pomocy ze strony społeczności internetowych. Gronemeyer IT GmbH potrzebował łatwego, szybkiego i niezawodnego narzędzia do migracji zawartości skrzynek oraz profesjonalnego wsparcia technicznego przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów.

Rozwiązanie

Jens Haferbeck z Gronemeyer IT GmbH: "Jeden z naszych klientów stosuje inne narzędzie CodeTwo do synchronizacji kontaktów w programie Outlook. Właśnie, w taki sposób dowiedzieliśmy się o firmie i zacząliśmy przeglądać listę ich produktów. Postanowiliśmy przetestować CodeTwo Exchange Migration. Instalacja oraz konfiguracja były bardzo proste, a przejrzysty interfejs sprawia że program jest łatwy w użyciu. Procesy migracyjne są bardzo dobrze zautomatyzowane. Inną ważną zaletą jest profesjonalna obsługa klienta i to w kilku językach!"

Nazwa FirmyGronemeyer IT GmbH
Liczba pracowników2
Liczba przetwarzanych dziennie mailiokoło 100 000
Typ serwera źródłowegoMicrosoft Exchange Server 2010
Typ serwera docelowegoMicrosoft Exchange Server 2013
Liczba serwerów źródłowych1
Liczba serwerów docelowych4
ProblemDarmowe narzędzia do migracji wymagają przeważnie odpowiedniego poziomu
wiedzy specjalistycznej i nie mają kompleksowego wsparcia technicznego
Rozwiązanie/ProduktCodeTwo Exchange Migration
Liczba zmigrowanych skrzynek pocztowych500
Czas implementacji2 godziny
Całkowity czas migracji1 dzień

« Powrót do Case Study