CodeTwo Exchange Migration

CodeTwo Exchange Migration

Bezpośrednia Migracja do Exchange 2010, 2013 i 2016

CodeTwo Exchange Migration

FirmaCertified IT - Case Study

certified IT

Opis Firmy

Firma została założona w 1996 roku. Od 2010 roku specjalizuje się głównie w doradztwie i usługach IT oraz bezpieczeństwie danych. certified IT oferuje pełny wachlarz różnych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Problem

certified IT chciało przenieść skrzynki pocztowe z Small Business Sever 2003 do Small Business Server 2011. Migracja wiązałaby się z dużym wysiłkiem, bo wymagałaby pracochłonnego, ręcznego eksportu skrzynek pocztowych użytkowników oraz równie czasochłonnego i wymagającego wielu zasobów importu skrzynek pocztowych na serwerze docelowym. Wstępna synchronizacja nie była możliwa, więc administrator mógł przeprowadzić testów, które były kluczowe do należytego przygotowania się do operacji.

Rozwiązanie

Szef certified IT, Christian Enderle, znalazł CodeTwo Exchange Migration za pośrednictwem sieci Xing. Jego pierwsze wrażenia odnośnie programu były pozytywne, ponieważ w przeciwieństwie do wcześniej rozważanych opcji, program zdawał się upraszczać cały proces migracji zamiast go komplikować. "Dzięki CodeTwo Exchange Migration całkowity koszt procesu został zmniejszony o co najmniej 80%, a w przypadku kolejnych migracji prawdopodobnie zredukujemy go jeszcze bardziej, gdyż wstępne szkolenie w zakresie obsługi programu zazwyczaj trwa dłużej." - mówi Enderle. "Zdecydowanie polecam CodeTwo Exchange Migration. Wsparcie techiczne jest doskonałe, a możliwość wstępnej synchronizacji pozwala administratorowi przygotować się do całej operacji i w pełni skoncentrować się na ważnych rzeczach w trakcie fazy krytycznej." - dodał Enderle

Nazwa Firmy certified IT
Liczba pracowników zmienna
Liczba przetwarzanych dziennie maili 2 000
Typ serwera źródłowego Microsoft Small Business Server 2003
Typ serwera docelowego Microsoft Small Business Server 2011
Liczba serwerów źródłowych 1
Liczba serwerów docelowych 1
Problem Czasochłonność natywnej migracji
Rozwiązanie/Produkt CodeTwo Exchange Migration
Liczba zmigrowanych skrzynek pocztowych 50
Czas implementacji 5 godzin, wliczając kontakt z działem wsparcia technicznego CodeTwo
Całkowity czas migracji 10 godzin

« Powrót do Case Study

Nasi Klienci: