CodeTwo Exchange Migration

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

Kup

darmowe wsparcie techniczne
na czas migracji

Firma

certified IT

certified IT - Case Study Exchange Migration

Opis Firmy

Firma została założona w 1996 roku. Od 2010 roku specjalizuje się głównie w doradztwie i usługach IT oraz bezpieczeństwie danych. certified IT oferuje pełny wachlarz różnych rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Problem

certified IT chciało przenieść skrzynki pocztowe z Small Business Server 2003 do Small Business Server 2011. Migracja wiązałaby się z dużym wysiłkiem, bo wymagałaby pracochłonnego, ręcznego eksportu skrzynek pocztowych użytkowników oraz równie czasochłonnego i wymagającego wielu zasobów importu skrzynek pocztowych na serwerze docelowym. Wstępna synchronizacja nie była możliwa, więc administrator mógł przeprowadzić testów, które były kluczowe do należytego przygotowania się do operacji.

Rozwiązanie

Szef certified IT, Christian Enderle, znalazł CodeTwo Exchange Migration za pośrednictwem sieci Xing. Jego pierwsze wrażenia odnośnie programu były pozytywne, ponieważ w przeciwieństwie do wcześniej rozważanych opcji, program zdawał się upraszczać cały proces migracji zamiast go komplikować. "Dzięki CodeTwo Exchange Migration całkowity koszt procesu został zmniejszony o co najmniej 80%, a w przypadku kolejnych migracji prawdopodobnie zredukujemy go jeszcze bardziej, gdyż wstępne szkolenie w zakresie obsługi programu zazwyczaj trwa dłużej." - mówi Enderle. "Zdecydowanie polecam CodeTwo Exchange Migration. Wsparcie techiczne jest doskonałe, a możliwość wstępnej synchronizacji pozwala administratorowi przygotować się do całej operacji i w pełni skoncentrować się na ważnych rzeczach w trakcie fazy krytycznej." - dodał Enderle.

Nazwa Firmycertified IT
Liczba pracownikówzmienna
Liczba przetwarzanych dziennie maili2 000
Typ serwera źródłowegoMicrosoft Small Business Server 2003
Typ serwera docelowegoMicrosoft Small Business Server 2011
Liczba serwerów źródłowych1
Liczba serwerów docelowych1
ProblemCzasochłonność natywnej migracji
Rozwiązanie/ProduktCodeTwo Exchange Migration
Liczba zmigrowanych skrzynek pocztowych50
Czas implementacji5 godzin, wliczając kontakt z działem wsparcia technicznego CodeTwo
Całkowity czas migracji10 godzin

« Powrót do Case Study