Współdzielenie plików kluczem do efektywnego gospodarowania czasem pracy

Nikogo chyba nie dziwi już fakt, że będąc przedstawicielem handlowym lub prywatnym przedsiębiorcą część obowiązków służbowych zabieramy do domu. Jeśli prowizja na końcu miesiąca się zgadza, akceptujemy, że pracę kończymy niejednokrotnie grubo po szesnastej. Oprócz tego sporą część naszego życia spędzamy w różnych środkach komunikacji.

Dlatego warto pomyśleć o efektywnym wykorzystaniu potencjalnie wolnego czasu, np. popijając cappuccino w kawiarni na lotnisku lub siedząc w intercity.

Wczoraj wieczorem szef zlecił mi przygotowanie nowej niemieckojęzycznej strony głównej. Dzisiaj o godzinie 7:53 wsiadłem do pociągu relacji Kilonia-Berlin…

Wyciągam laptopa z torby. Do przedziału wchodzi konduktor. Po kilku chwilach wyszukuje odpowiedni plik, wstawiam grafiki do projektu, dzwonię do firmy i proszę o drobną zmianę w filmie prezentacyjnym. Niecałe piętnaście minut później mam go u siebie na dysku. W firmie wszyscy pracujemy z File Sharing App będącą elementem CodeTwo Public Folders 5.0. Wszystkie materiały potrzebne do przygotowania nowej strony znajdują się w jednym udostepnionym folderze, przez co w obiegu jest zawsze tylko aktualna wersja danych.

10:46 – Przyjazd do Berlina. Jeszcze 1 godzina i 44 minuty do spotkania. 12:30 – Prezentacja programu u klienta.

15:25 – Odjazd z Berlina. 19:00 – Nalewam sobie lampkę wina i siadam za biurkiem. Mail do szefa: „Nowa strona 4test”.

Następnego dnia, 8:00 – Mail od szefa: „Test ok”.

Współdzielenie plików przez internet przy pomocy CodeTwo Public Folders 5.0 jest możliwe również gdy na komputerze nie mamy Outlooka. File Sharing App umożliwia pracę nad bieżącymi zadaniami również w podróży. Dzięki temu oszczędzamy czas spędzany zazwyczaj wieczorami przed komputerem w domu.

File Sharing App jest częścią CodeTwo Public Folders 5.0. Wersja demonstracyjna programu przez 30 dni oferuje wszystkie funkcje oraz bezpłatne wsparcie techniczne. Pobieramy program, instalujemy File Sharing App na służbowym laptopie i pracujemy niezależnie od miejsca i czasu!

Testuj CodeTwo Public folders z File Sharing App
Strona główna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.