Uwaga! Dobry pies!

CodeTwo Move & Delete Watchdog to nasz nowy freeware, który może zostać twoim “najlepszym przyjacielem”… przynajmniej jeśli chodzi o pilnowanie Outlooka. Poznaj najnowszą wtyczkę CodeTwo, która zapobiega przypadkowemu „przenoszeniu i upuszczaniu” oraz „usuwaniu” folderów programu Microsoft Outlook.

Czego dokładnie pilnuje nasz “pies stróż”:

  • Chcesz przewinąć drzewo folderów, ale zamiast trafić w pasek przewijania, niechcący chwytasz jakiś folder i przenosisz go do innego.
  • Myślisz, że usuwasz pojedynczą pozycję w folderze, ale w rzeczywistości kasujesz go całego, bo tak naprawdę zaznaczony był sam folder.

… Właśnie w takich sytuacjach docenisz stróża swojego Outlooka. CodeTwo Move & Delete Watchdog wyświetla ostrzeżenie, kiedy przeciągniesz jeden folder do drugiego lub gdy nieumyślnie wciśniesz klawisz Delete na klawiaturze.

Dodatek przyda się nie tylko początkującym użytkownikom Outlooka, ale również osobom, które korzystają z tego klienta pocztowego od dawna – nikt bowiem nie ma ochoty ani czasu na szukanie bądź odzyskiwanie zagubionych lub skasowanych folderów.

Zobacz, jak to działa:

Jak mawia przysłowie: “pies najlepszym przyjacielem człowieka”. Pobierz zatem bezpłatnie nasz nowy dodatek do Outlooka i zainstaluj go na swoim komputerze. CodeTwo Move & Delete Watchdog automatycznie zintegruje się z twoim programem pocztowym i będzie prosił cię o potwierdzenie bądź odrzucenie operacji, kiedy będziesz przenosił lub kasował foldery.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Move & Delete Watchdog
Poznaj inne darmowe programy od CodeTwo

Oprogramowanie CodeTwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.