CodeTwo Outlook Sync – już jest, w polskiej wersji językowej!

Właśnie wydaliśmy polską wersję jednego z naszych najnowszych rozwiązań – CodeTwo Outlook Sync. Nowe narzędzie, które usprawnia korzystanie z Outlook’a w codziennej pracy, świetnie sprawdza się między innymi w poniższych scenariuszach:

 • Masz dwa komputery – stacjonarny oraz laptop. Na pierwszym pracujesz w domu lub w biurze, a drugi zabierasz na spotkania, wyjazdy itp. Gdyby tak Twoje komputery mogłyby być jakoś połączone, żeby wszystkie maile, kontakty i kalendarze w obu zawsze się pokrywały.
 • Prowadzisz firmę i nie masz czasu na przekazywanie asystentce wszystkich informacji o spotkaniach, zadaniach, ważnych mailach itd. Fajnie by było, gdyby w jakiś prosty i bezobsługowy sposób mogła być na bieżąco ze wszystkim.
 • Twój szef jest bardzo zajętym człowiekiem, co sprawia, że Ty automatycznie również. Nie możesz się pozbyć wrażenia, że o czymś zapomniałaś. Wiele byś dała, aby wychodzić z pracy z pewnością, że możesz o niej zapomnieć na następne kilkanaście godzin.
 • Oboje z partnerem prowadzicie aktywne życie, więc umówienie się na lunch wymaga często nie lada umiejętności organizatorskich. Jeśli moglibyście automatycznie wymieniać się informacjami o swoich obowiązkach, wtedy z pewnością mielibyście dla siebie więcej czasu.

Nowy program służy do synchronizowania kalendarzy, kontaktów, zadań, wiadomości oraz innych folderów Outlook’a między dwoma komputerami. Wraz z wydaniem wersji komercyjnej, udostępniliśmy również wariant darmowy, który pozwala synchronizować kontakty oraz kalendarze.

Nasz nowy program dedykujemy wszystkim z Was, którzy potrzebują ultra-łatwego rozwiązania do współdzielenia danych Outlook’a pomiędzy dwoma komputerami, czy to w biurze czy w domu. Niezależnie zatem, czy z popularnego programu pocztowego korzystacie do celów zawodowych czy prywatnych, rolą CodeTwo Outlook Sync jest ułatwianie życia poprzez szybkie udostępnienie wszystkich informacji zawartych w MS Outlook na drugim komputerze.

Podczas instalacji programu wystarczy, że wskażecie komputer, który będzie synchronizował się z folderami Outlook na innym komputerze. Typ współdzielonych danych zdefiniujecie zaznaczając wybrane foldery Outlook’a. Cały proces konfiguracji jest niezwykle łatwy, więc zajmie Wam parę chwil.

Obie wersje programu dostępne są na stronie internetowej CodeTwo, zatem gorąco zapraszamy do pobierania. Have fun!

Pobierz CodeTwo Outlook Sync

2 thoughts on “CodeTwo Outlook Sync – już jest, w polskiej wersji językowej!


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.