Synchronizuj Outlooka z iPhone, iPad i Mac – tak to działa

Na EURO 2012 padają bramki, latają fragmenty murawy, a my dalej programujemy. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy znowu nie napisali kilku ciekawych funkcji dla rozwiązań Microsoftu. Tym razem jednak wzięliśmy się za hybrydę Applowsko-Microsoftowską, czyli mechanizm synchronizujący Outlooka z jabłkowym iCloud’em, czyli iCloud Control Panel.

Program ma pozwolić na synchronizacje Outlooka z iCloud’em, który to już przesynchronizuje te dane do wszystkich urządzeń i systemów z nim kompatybilnych, czyli takich jakich iPad, iPhone, iPod touch czy nawet Mac. Problem tylko w tym, że po zainstalowaniu programu, w Outlooku pojawia się zupełnie nowe drzewo folderów z danymi z iCloud’a, więc teraz wszystkie kalendarze, kontakty i zadania trzeba poprzenosić do tego drzewa i przyzwyczaić się, że właśnie z niego musimy korzystać. Stwarza to wiele problemów i nie pozwala nam na korzystanie z domyślnych folderów Outlooka.

Odkryliśmy, że nasze algorytmy synchronizacji są w stanie rozwiązać ten problem. Wystarczy, że zsynchronizujemy foldery Outlooka z folderami iCloud w samym Outlooku, a resztą zajmie się już mechanizm Apple i przesynchronizuje nasze kalendarze, kontakty i zadania na telefony i inne urządzenia działające z iCloud. Tak właśnie powstał CodeTwo Sync for iCloud.

Program jest dostępny raptem parę tygodni na naszej angielskiej, niemieckiej i polskiej stronie i już bije rekordy popularności. Okazuje się, że sporo osób ma potrzebę synchronizacji kalendarzy i kontaktów Outlooka z iPhone’m czy iPad’em. CodeTwo Sync for iCloid pozwala również na synchronizację zadań.

Sama instalacja i obsługa programu są bardzo proste. Cała synchronizacja pomiędzy folderami Outlooka i iCloud odbywa się automatycznie i w czasie rzeczywistym, a użytkownik ma możliwość wyboru czy jest to synchronizacja jedno stronna (z Outlook do iCloud lub odwrotnie) czy dwustronna, która pozwala na aktualizację danych bez względu na to na którym narzędziu czy urządzeniu obecnie pracujemy.

Dowiedz się więcej o CodeTwo Sync for iCloud
Zobacz jak współdzielić Outlooka pomiędzy komputerami
Skontaktuj się z nami

3 thoughts on “Synchronizuj Outlooka z iPhone, iPad i Mac – tak to działa


  1. Robert ma rację przydał by się taki program na Mac-a. Jak chcesz używać Outlooka for Mac to masz problemy z synchronizacją kontaktów i kalendarza. Ai twój sprzęt to np. iphone i Mac.

Comments are closed.

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.