Synchronizuj Outlooka między dwoma komputerami za darmo

Jeśli w swojej codziennej pracy korzystasz z Outlooka, dzielenie się zawartością jego folderów między różnymi komputerami może całkowicie odmienić Twój komfort pracy i znacznie zwiększyć jej wydajność. Teraz, za sprawą naszego popularnego narzędzia, CodeTwo Outlook Sync, synchronizacja Outlooka między dwoma komputerami staje się prostsza niż kiedykolwiek. To dlatego, że program właśnie stał się całkowicie darmowy – można z niego korzystać bez limitów czasowych, reklam i jakichkolwiek haczyków. Po prostu pobierz go i ciesz się wszystkimi jego funkcjami!

Do czego służy CodeTwo Outlook Sync?

Microsoft Outlook może poszczycić się ogromną ilością programów i dodatków, które mają za zadanie uczynić go jeszcze bardziej użytecznym niż jest obecnie. CodeTwo Outlook Sync zalicza się do tej grupy. Co go wyróżnia? Aplikacja pozwala na pełną synchronizację folderów Outlooka między dwoma komputerami w czasie rzeczywistym, ponadto, teraz jest całkowicie darmowa!

CodeTwo Outlook Sync jest profesjonalnym rozwiązaniem, służącym do synchronizacji folderów Outlooka między dwoma komputerami znajdującymi się w tej samej sieci lokalnej. Narzędzie to umożliwia automatyczną synchronizację emaili, kalendarzy, kontaktów, zadań i każdego innego elementu we wszystkich lub w wybranych folderach programu Outlook. Poniższy film pokazuje jak działa program.

Synchronizacja Outlooka między dwoma komputerami za darmo

Synchronizacja elementów umożliwia wiele praktycznych zastosowań dla tego programu, na przykład:

  • Synchronizację Outlooka między swoim komputerem stacjonarnym a laptopem. Dzięki temu, praca na różnych maszynach nie będzie się już wiązać z lękiem że czegoś się zapomniało – wszystkie elementy Outlooka będą natychmiast widoczne na obu połączonych ze sobą komputerach.
  • Dzielenie danych między różnymi kontami pocztowymi. Dzięki takiemu połączeniu, można, na przykład z łatwością zarządzać planem spotkań szefa.
  • Tworzenie kopii zapasowej skrzynki pocztowej na innym komputerze. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z kontem pocztowym, można błyskawicznie przywrócić wszystkie dane.
  • Współpracę w zespole. Przy synchronizacji całej zawartości skrzynki pocztowej, współpraca nabiera całkiem nowego znaczenia. Możesz mieć wgląd w to, na które wiadomości trzeba jeszcze odpowiedzieć, jak idą poszczególne zadania, czy jak zaplanować pracę, dzięki wspólnemu kalendarzowi.

Dowiedz się więcej na temat CodeTwo Outlook Sync

Pobierz CodeTwo Outlook Sync

Synchronizacja więcej niż dwóch komputerów

CodeTwo Outlook Sync jest idealnym rozwiązaniem jeśli chce się dzielić dane między dwoma komputerami. Jeśli jednak chcesz osiągnąć synchronizację między wieloma komputerami, skorzystaj z CodeTwo Public Folders. Program pozwala na synchronizację wielu komputerów na raz, proste dzielenie się plikami a jego działanie nie jest ograniczone do sieci lokalnej. CodeTwo Public Folders można przetestować podczas 30-dniowego okresu próbnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.