Sent Items Update, czyli co nosi Bruce Willis…

Sent Items Update - Stopki w Elementach Wysłanych

Zacznę banalnym wstępem: Człowiek od zarania dziejów (prawda że banał?) odczuwa pokusę odkrycia czegoś więcej niż to co widać gołym okiem. Wynalazł już lunetę, mikroskop, wziernik, noktowizor, rezonans magnetyczny i wiele innych. Nie jest jednak szczęśliwy, gdyż większość z tych urządzeń służy jedynie do wykrywania jego chorób, a kiedy ogląda zdjęcia lub filmy zrobione na planie amerykańskim, nikt już nie podpowie mu co jest za tym lasem, jakie naprawdę mokasyny nosi Bruce Willis (wiadomo, że jego stopy pokazali tylko w Szklanej Pułapce) oraz jak brzydki jest ten gość, który przytula jego dziewczynę na podartym zdjęciu.

XXI wiek nie przyniósł wielu zmian. Większość użytkowników oprogramowania dodającego stopki na serwerze odczuwa wielki niedosyt. Wiedzą, że ich wiadomości email otrzymują stopki na serwerze, jednak sami nie mogą ich zobaczyć. Postanowiliśmy z tym skończyć raz na zawsze i dodaliśmy funkcję Sent Items Update do CodeTwo Exchange Rules 2007 oraz CodeTwo Exchange Rules 2010. Od tej pory, wszystkie stopki widoczne są w folderze Elementy Wysłane w każdym kliencie pocztowym.

Dowiedz się więcej o Sent Items Update
Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2007
Pobierz CodeTwo Exchange Rules 2010

2 thoughts on “Sent Items Update, czyli co nosi Bruce Willis…


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.