CodeTwo Exchange Rules 2007

Zarządzaj podpisami użytkowników w Exchange 2007 

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest aplikacją dającą pełną kontrolę nad centralnym zarządzaniem firmowymi stopkami i podpisami w wiadomościach email przesyłanych przez Microsoft Exchange 2007. Szeroki wachlarz możliwości programu pozwala na samodzielne komponowanie profesjonalnych stopek i podpisów, które są automatycznie dodawane do korespondencji, niezależnie od wszelkich używanych klientów mailowych.

Exchange Rules Family

Dzięki naszemu programowi możesz wykonywać następujące czynności:

  • Kreuj firmowe lub prywatne podpisy i noty prawne
  • Twórz profesjonalne kompozycje podpisów z obrazami, logotypami, banerami, zdjęciami, itd.
  • Dodawaj różne sygnatury do korespondencji w zależności od nadawców, adresatów lub grup Active Directory
  • Umieszczaj swoje podpisy wprost pod odpowiedzią w konwersacjach mailowych
  • Automatycznie personalizuj stopki poprzez umieszczanie w nich dynamicznych pól Active Directory
  • Stempluj wiadomości wysyłane ze wszystkich klientów mailowych lub urządzeń mobilnych
  • Wstawiaj podpisy do wiadomości w folderze Elementy Wysłane 
  • Kontroluj i w pełni zautomatyzuj proces dodawania stopek z jednego centralnego punktu

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest zaprojektowany do pracy na platformie Microsoft Exchange Server 2007. Dostępne są również wersje programu na: Exchange 2013, 2010 i 2003


Funkcjonalności

Scentralizowane zarządzanie stopkami

Miej pełną kontrolę nad dodawaniem stopek do wiadomości poprzez konfigurowanie warunków i akcji dla reguł Exchange. Posługując się wyłącznie jednym panelem programu możesz ustanawiać reguły i definiować automatyczne dodawanie sygnatur do wszystkich lub poszczególnych wiadomości.

Tworzenie podpisów z obrazami, logotypami, zdjęciami i banerami

Wzbogać sygnatury atrakcyjną grafiką poprzez wstawianie logotypów, banerów marketingowych i umieszczanie zdjęć pracowników. Twórz kompozycje dla podpisów za pomocą inteligentnego edytora HTML.

Wsparcie dla wszystkich programów pocztowych i urządzeń przenośnych

Dzięki temu, że program został zaprojektowany w taki sposób, aby dodawał podpisy po stronie serwera, żaden klient email (Thunderbird, OWA, Android, itp.) nie ma wpływu na działanie programu.  Takie rozwiązanie pozwala na wspieranie wszystkich programów mailowych i urządzeń przenośnych.

Użycie właściwości Active Directory w podpisach

Stopka może być automatycznie wypełniona danymi z Active Directory w momencie wysyłania wiadomości. Jest to możliwe dzięki wstawieniu dynamicznych pól w trakcie tworzenia podpisu.

Łatwy w obsłudze Edytor HTML

Zobacz jak łatwo możesz projektować podpisy używając Edytora HTML z całym inwentarzem potrzebnych do tego narzędzi. Dodawaj obrazy, tabele, różne fonty i palety kolorów.

Podpisy dla grup lub indywidualnych użytkowników

Skonfiguruj aplikację w taki sposób, aby dodawała różne stopki dla różnych grup użytkowników, np. dla firmowych wydziałów lub konkretnych adresów SMTP, itp.

Umieszczaj kody QR w stopkach

Kody QR to żaden problem, dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz je bez trudu umieszczać w każdym podpisie. Program generuje kod QR z danych (właściwości Active Directory) i umieszcza go dokładnie w trakcie wysyłania wiadomości w dodanej sygnaturze.

Użyteczny Tester Reguł

Zanim zapiszesz zmiany po utworzeniu podpisu i ustawieniu zasad, możesz sprawdzić swoje ustawienia za pomocą Testera Reguł, który tworzy sztuczne środowisko mailowe i pozwala na wysyłanie wiadomości testowych.

Pozycjonowanie podpisów w wiadomościach

Przekrocz ograniczenia Exchange i umieszczaj swój podpis w dowolny sposób w wiadomościach. Możesz skonfigurować program, aby pozycjonował podpisy pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach lub umieszczał je, jako nagłówek lub w stopie wiadomości.

Podpisy w Elementach Wysłanych

Czy zastanawiałe/aś się, w jaki sposób dodawać podpisy do wiadomości w folderze Elementów Wysłanych? Nasza aplikacja rozwiązuje ten problem. W momencie, kiedy wysyłasz wiadomość nasza aplikacja automatycznie dodaje podpisy, a efekt możesz natychmiast zobaczyć w wiadomościach folderu Elementy Wysłane.

Wzbogać kampanie marketingowe

Zoptymalizowany podpis jest sposobem na otwarcie nowych możliwości marketingowych. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz z łatwością dodawać banery marketingowe i promocyjne zdjęcia do sygnatur. Sprawnie zmieniaj i dodawaj swoje materiały marketingowe do sygnatur, kiedy tylko uznasz, że czas rozpocząć kolejną marketingową kampanię.

Szybka instalacja i łatwe użycie programu

Wystarczy kilka kliknięć, aby zakończyć instalację i odnaleźć się w prostym w użyciu interfejsie programu, który pozwoli Ci z łatwością ustanowić nowe zasady przepływu wiadomości i komponować podpisy. Użyj biblioteki szablonów, aby zastosować jedną z przygotowanych kompozycji dla Twoich podpisów.

Przetestuj nasz program w 30-dniowej wersji próbnej!

Sprawdź wszystkie funkcjonalności CodeTwo Exchange Rules 2007 wraz z w pełni dostępnym interfejsem w 30-dniowej wersji próbnej. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, skontaktuj się z nami przez telefon lub email, a my przedłużymy Ci okres próbny.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Niezależnie, jaki jest powód, zawsze możesz zwrócić nasz produkt w przeciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci pieniądze bez zbędnych pytań.