CodeTwo Exchange Rules 2007

Zarządzaj podpisami użytkowników w Exchange 2007

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest aplikacją serwerową dającą pełną kontrolę nad centralnym zarządzaniem firmowymi stopkami i notami prawnymi w wiadomościach email przesyłanych przez Microsoft Exchange 2007. Szeroki wachlarz możliwości programu pozwala na samodzielne komponowanie profesjonalnych podpisów, które są automatycznie dodawane do korespondencji, niezależnie od używanych klientów pocztowych.

Dzięki naszemu programowi możesz wykonywać następujące czynności:

 • Kreuj firmowe lub prywatne podpisy i noty prawne Kreuj firmowe lub prywatne podpisy i noty prawne
 • Twórz profesjonalne kompozycje podpisów z obrazami, logotypami, banerami, zdjęciami, itd. Twórz profesjonalne kompozycje podpisów z obrazami, logotypami, banerami, zdjęciami, itd.
 • Dodawaj różne sygnatury do korespondencji w zależności od nadawców, adresatów lub grup Active Directory Dodawaj różne sygnatury do korespondencji w zależności od nadawców, adresatów lub grup Active Directory
 • Umieszczaj swoje podpisy wprost pod odpowiedzią w konwersacjach mailowych Umieszczaj swoje podpisy wprost pod odpowiedzią w konwersacjach mailowych
 • Automatycznie personalizuj stopki poprzez umieszczanie w nich dynamicznych pól Active Directory Automatycznie personalizuj stopki poprzez umieszczanie w nich dynamicznych pól Active Directory
 • Stempluj wiadomości wysyłane ze wszystkich klientów mailowych lub urządzeń mobilnych Stempluj wiadomości wysyłane ze wszystkich klientów mailowych lub urządzeń mobilnych
 • Wstawiaj podpisy do wiadomości w folderze Elementy Wysłane Wstawiaj podpisy do wiadomości w folderze Elementy Wysłane
 • Kontroluj i w pełni zautomatyzuj proces dodawania stopek z jednego centralnego punktu Kontroluj i w pełni zautomatyzuj proces dodawania stopek z jednego centralnego punktu

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2007 jest zaprojektowane do pracy na platformie Microsoft Exchange Server 2007. Dostępne są również wersje programu na: Exchange 2019, 2016, 2013 i 2010.


Funkcjonalności

 • Scentralizowane zarządzanie stopkami

  Miej pełną kontrolę nad dodawaniem stopek do wiadomości poprzez konfigurowanie warunków i akcji dla reguł Exchange. Posługując się wyłącznie jednym panelem programu możesz ustanawiać reguły i definiować automatyczne dodawanie sygnatur do wszystkich lub poszczególnych wiadomości.

 • Tworzenie podpisów z obrazami, logotypami, zdjęciami i banerami

  Wzbogać sygnatury atrakcyjną grafiką poprzez wstawianie logotypów, banerów marketingowych i umieszczanie zdjęć pracowników. Twórz kompozycje dla podpisów za pomocą inteligentnego edytora HTML.

 • Wsparcie dla wszystkich programów pocztowych i urządzeń przenośnych

  Dzięki temu, że program został zaprojektowany w taki sposób, aby dodawał podpisy po stronie serwera, żaden klient email (Thunderbird, OWA, Android, itp.) nie ma wpływu na działanie programu.  Takie rozwiązanie pozwala na wspieranie wszystkich programów mailowych i urządzeń przenośnych.

 • Użycie właściwości Active Directory w podpisach

  Stopka może być automatycznie wypełniona danymi z Active Directory w momencie wysyłania wiadomości. Jest to możliwe dzięki wstawieniu dynamicznych pól w trakcie tworzenia podpisu.

 • Łatwy w obsłudze edytor HTML

  Zobacz jak łatwo możesz projektować podpisy używając edytora HTML z całym inwentarzem potrzebnych do tego narzędzi. Dodawaj obrazy, tabele, różne fonty i palety kolorów.

 • Podpisy dla grup lub indywidualnych użytkowników

  Skonfiguruj aplikację w taki sposób, aby dodawała różne stopki dla różnych grup użytkowników, np. dla firmowych wydziałów lub konkretnych adresów SMTP, itp.

 • Umieszczaj kody QR w stopkach

  Kody QR to żaden problem, dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz je bez trudu umieszczać w każdym podpisie. Program generuje kod QR z danych (właściwości Active Directory) i umieszcza go dokładnie w trakcie wysyłania wiadomości w dodanej sygnaturze.

 • Użyteczny Tester Reguł

  Zanim zapiszesz zmiany po utworzeniu podpisu i ustawieniu zasad, możesz sprawdzić swoje ustawienia za pomocą Testera Reguł, który tworzy sztuczne środowisko mailowe i pozwala na wysyłanie wiadomości testowych.

 • Pozycjonowanie podpisów w wiadomościach

  Przekrocz ograniczenia Exchange i umieszczaj swój podpis w dowolny sposób w wiadomościach. Możesz skonfigurować program, aby pozycjonował podpisy pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach lub umieszczał je, jako nagłówek lub w stopie wiadomości.

 • Podpisy w Elementach Wysłanych

  Czy zastanawiałe/aś się, w jaki sposób dodawać podpisy do wiadomości w folderze Elementów Wysłanych? Nasza aplikacja rozwiązuje ten problem. W momencie, kiedy wysyłasz wiadomość nasza aplikacja automatycznie dodaje podpisy, a efekt możesz natychmiast zobaczyć w wiadomościach folderu Elementy Wysłane.

 • Wzbogać kampanie marketingowe

  Zoptymalizowany podpis jest sposobem na otwarcie nowych możliwości marketingowych. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2007 możesz z łatwością dodawać banery marketingowe i promocyjne zdjęcia do sygnatur. Sprawnie zmieniaj i dodawaj swoje materiały marketingowe do sygnatur, kiedy tylko uznasz, że czas rozpocząć kolejną marketingową kampanię.

 • Szybka instalacja i łatwe użycie programu

  Wystarczy kilka kliknięć, aby zakończyć instalację i odnaleźć się w prostym w użyciu interfejsie programu, który pozwoli Ci z łatwością ustanowić nowe zasady przepływu wiadomości i komponować podpisy. Użyj biblioteki szablonów, aby zastosować jedną z przygotowanych kompozycji dla Twoich podpisów.

 • Maksymalne bezpieczeństwo danych

  Dzięki temu, że opracowujemy i dostarczamy nasze produkty zgodnie z systemem zarządzania certyfikowanym na zgodność z ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 27018, CodeTwo Exchange Rules 2007 wykorzystuje najbardziej skuteczne technologie związane z bezpieczeństwem informacji. Ponadto wszystkie dostępne w programie zabezpieczenia są zawsze domyślnie włączone.

 • Przetestuj nasz program w 30-dniowej wersji próbnej!

  Sprawdź wszystkie funkcjonalności CodeTwo Exchange Rules 2007 wraz z w pełni dostępnym interfejsem w 30-dniowej wersji próbnej. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, skontaktuj się z nami przez telefon lub email, a my przedłużymy Ci okres próbny.

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Niezależnie, jaki jest powód, zawsze możesz zwrócić nasz produkt w przeciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci pieniądze bez zbędnych pytań.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2007

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server(1) 2019 / 2016(2) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 R2
Small Business Server 2008
Windows 10(3) / 8.1 / 8 / 7

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2007 - z zainstalowaną rolą Hub Transport

(1) Panelu Administracyjnego nie można zainstalować na serwerze, na którym działa Exchange 2007. Należy go zainstalować na komputerze klienckim, aby zarządzać regułami wiadomości email oraz ustawieniami programu w tych wersjach Exchange Server.
(2) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(3) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.