CodeTwo Exchange Rules 2010

Menadżer do podpisów email dla Exchange 2010

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2010 jest komplementarnym menadżerem do podpisów i not prawnych w korespondencji mailowej. Nasza aplikacja serwerowa dodaje podpisy niezależnie od klienta poczty email (np. Outlook lub urządzenia mobilne) oraz zapewnia centralną i automatyczną kontrolę nad przepływem korespondencji mailowej, przez co znacznie przewyższa natywne możliwości platformy Exchange. Pozwala również na komponowanie własnych podpisów i dodawanie ich do poczty wychodzącej.

Program specjalizuje się w takich czynnościach jak:

 • Dodawanie podpisów do wiadomości wysyłanych przez różne programy pocztowe np. OWA, Thunderbird, Android, Blackberry, etc. Dodawanie podpisów do wiadomości wysyłanych przez różne programy pocztowe np. OWA, Thunderbird, Android, Blackberry, etc.
 • Wstawianie zróżnicowanych sygnatur na podstawie nadawcy, adresata lub grup Active Directory Wstawianie zróżnicowanych sygnatur na podstawie nadawcy, adresata lub grup Active Directory
 • Tworzenie unikalnych i odpowiednio zoptymalizowanych stopek dla całej firmy Tworzenie unikalnych i odpowiednio zoptymalizowanych stopek dla całej firmy
 • Komponowanie profesjonalnych podpisów używając obrazów, banerów i zdjęć Komponowanie profesjonalnych podpisów używając obrazów, banerów i zdjęć
 • Umieszczanie stopek pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach Umieszczanie stopek pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach
 • Dodawanie podpisów do wiadomości w folderze Elementy Wysłane Dodawanie podpisów do wiadomości w folderze Elementy Wysłane
 • Centralne i automatyczne zarządzanie dodawaniem sygnatur w wiadomościach mailowych Centralne i automatyczne zarządzanie dodawaniem sygnatur w wiadomościach mailowych
 • Personalizowanie podpisów za pomocą dynamicznych pól Active Directory Personalizowanie podpisów za pomocą dynamicznych pól Active Directory

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2010 do poprawnej pracy wymaga środowiska Exchange 2010. Jeśli szukasz programu na inną platformę, kliknij na jeden z następujących linków: Exchange 2019, 2016, 2013 lub 2007.


Funkcjonalności

 • Automatyczne dodawanie podpisów i not prawnych

  Dodawaj podpisy i noty prawne automatycznie do korespondencji mailowej. Decyduj, jakie warunki muszą być spełnione przez dane wiadomości, aby program dodawał sygnatury zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 • Centralne zarządzanie podpisami w wiadomościach

  Zarządzaj całym procesem dodawania podpisów z jednego miejsca. Program może być kontrolowany z centralnego panelu zainstalowanego na wybranych urządzeniach przeznaczonych dla administratorów poczty email.

 • Wzbogać stopki logotypami, zdjęciami, obrazami i banerami

  Dostosuj kompozycję podpisu poprzez włączenie różnych elementów graficznych jak logotypy, zdjęcia i banery marketingowe. Możesz modyfikować kompozycje za pomocą edytora HTML z zestawem odpowiednich w tym celu narzędzi.

 • Współpracuje ze wszystkimi programami pocztowymi

  Używaj CodeTwo Exchange Rules 2010 ze wszystkimi desktopowymi i mobilnymi klientami poczty email takimi jak OWA, Outlook, Thunderbird czy Android, itp. Program pracuje niezależnie od klientów pocztowych, gdyż dodawanie sygnatur odbywa się po stronie serwera.

 • Dodawaj zróżnicowane podpisy dla różnych grup użytkowników

  Jeśli rozważasz stworzenie rożnych sygnatur dla różnych wydziałów w swojej firmie to będzie to łatwizna z CodeTwo Exchange Rules 2010. Program pozwala na tworzenie i dodawania różnych podpisów na podstawie takich właściwości jak lokalizacja, domena, adres email, i inne.

 • Edytor szablonów sygnatur

  Poświęciliśmy dużo wysiłku, abyś mógł w pełni i swobodnie zaprojektować profesjonalną sygnaturę. Osiągniesz to dzięki Edytorowi Szablonów, który jest zaopatrzony w możliwości edytowania pozwalające na zmianę fontów, schematy kolorów, dodawanie obrazów, tabelek i przycisków mediów społecznościowych lub linków.

 • Wstawiaj atrybuty Active Directory

  Spersonalizuj sygnatury pracowników przy użyciu dynamicznych pól, które automatycznie pobierają dane z właściwości Active Directory. W ten sposób możesz stworzyć indywidualną stopkę dla każdego użytkownika, a zarazem mieć zoptymalizowane sygnatury pracowników dla całej firmy.

 • Auto-pozycjonowanie stopek

  Ty decydujesz gdzie umieścić podpis w wiadomości. Ustaw program na automatyczne wstawianie Twoich podpisów pod ostatnią odpowiedzią, na początku wiadomości, w stopce lub w bocznych częściach wiadomości.

 • Generowanie kodów QR

  Dane użytkownika mogą być automatycznie wygenerowane, jako kod QR i dodane do sygnatury w każdej wysyłanej wiadomości. Używaj tej możliwości w celu przemiany danych z Active Directory w czysty kod QR, który jest dodawany do Twojej stopki.

 • Zwiększ zasięg marketingu

  Rozporządzaj całym potencjałem podpisów w marketingowych kampaniach. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2010 możesz dołączać banery i inne elementy graficzne, które pomogą Ci wypromować Twoją markę, produkt lub wydarzenie.

 • Sygnatury w Elementach Wysłanych

  Zobacz swoją sygnaturę dodaną do wiadomości w folderze Elementy Wysłane. Ta funkcjonalność pozwala na automatyczne dodawanie podpisów do wiadomości, które trafiają do folderu Elementy Wysłane.

 • Błyskawiczna instalacja i łatwość obsługi programu

  Instalacja programu przebiega w bardzo szybkim tempie. Po zakończeniu instalacji czerp przyjemność z prostoty obsługi interfejsu programu, który pozwala na odkrywanie funkcjonalności, tworzenie sygnatur oraz korzystanie z wcześniej przygotowanych szablonów podpisów, co umożliwia szybkie przetestowanie programu.

 • Tworzony w oparciu o najlepsze praktyki z zakresu bezpieczeństwa informacji

  CodeTwo Exchange Rules 2010 spełnia wymagania naszego systemu zarządzania, posiadającego certyfikat zgodności z ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. Połączenie tego z faktem, że stale rozwijamy nasze produkty w oparciu o zasady privacy by default i privacy by design, jest gwarancją tego, że w programie zastosowano najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa informacji.

 • Wypróbuj już teraz ze wszystkimi funkcjonalnościami przez 30 dni

  Sprawdź w pełni funkcjonalną wersję testową programu i odkrywaj jego możliwości przez 30 dni. W przypadku gdybyś potrzebował naszego wsparcia, skontaktuj się z nami przez email lub telefon. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, zawsze możemy Ci przedłużyć okres testowy.

 • Gwarancja 30-dniowego okresu zwrotu pieniędzy

  Niezależnie, jaka jest przyczyna zwrotu, możesz zwrócić produkt w trakcie 30 dni od zakupu, bez zbędnych pytań z naszej strony.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2010

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server 2019 / 2016(1) / 2012 R2 / 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 R2
Small Business Server 2011
Windows 10(2) / 8.1 / 8 / 7

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2010 - z zainstalowaną rolą Hub Transport

(1) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(2) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.