CodeTwo Exchange Rules 2010

Menadżer do podpisów email dla Exchange 2010

Pobierz

30-dniowa wersja testowa;
nie wymaga karty kredytowej

O programie

CodeTwo Exchange Rules 2010 jest komplementarnym menadżerem do podpisów i not prawnych w korespondencji mailowej. Nasza aplikacja serwerowa dodaje podpisy niezależnie od klienta poczty email (np. Outlook lub urządzenia mobilne) oraz zapewnia centralną i automatyczną kontrolę nad przepływem korespondencji mailowej, przez co znacznie przewyższa natywne możliwości platformy Exchange. Pozwala również na komponowanie własnych podpisów i dodawanie ich do poczty wychodzącej.

Program specjalizuje się w takich czynnościach jak:

 • Dodawanie podpisów do wiadomości wysyłanych przez różne programy pocztowe np. OWA, Thunderbird, Android, Blackberry, etc. Dodawanie podpisów do wiadomości wysyłanych przez różne programy pocztowe np. OWA, Thunderbird, Android, Blackberry, etc.
 • Wstawianie zróżnicowanych sygnatur na podstawie nadawcy, adresata lub grup Active Directory Wstawianie zróżnicowanych sygnatur na podstawie nadawcy, adresata lub grup Active Directory
 • Tworzenie unikalnych i odpowiednio zoptymalizowanych stopek dla całej firmy Tworzenie unikalnych i odpowiednio zoptymalizowanych stopek dla całej firmy
 • Komponowanie profesjonalnych podpisów używając obrazów, banerów i zdjęć Komponowanie profesjonalnych podpisów używając obrazów, banerów i zdjęć
 • Umieszczanie stopek pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach Umieszczanie stopek pod ostatnią odpowiedzią w mailowych konwersacjach
 • Dodawanie podpisów do wiadomości w folderze Elementy Wysłane Dodawanie podpisów do wiadomości w folderze Elementy Wysłane
 • Centralne i automatyczne zarządzanie dodawaniem sygnatur w wiadomościach mailowych Centralne i automatyczne zarządzanie dodawaniem sygnatur w wiadomościach mailowych
 • Personalizowanie podpisów za pomocą dynamicznych pól Active Directory Personalizowanie podpisów za pomocą dynamicznych pól Active Directory

Jednolite podpisy email w Twojej firmie

 

Zobacz jak program pomoże Ci ujednolicić podpisy oraz noty prawne dla wszystkich pracowników w Twojej firmie.

ER family promo video xs

Wymagania systemowe

CodeTwo Exchange Rules 2010 do poprawnej pracy wymaga środowiska Exchange 2010. Jeśli szukasz programu na inną platformę, kliknij na jeden z następujących linków: Exchange 2019, 2016 lub 2013.


Funkcjonalności

 • Automatyczne dodawanie podpisów i not prawnych

  Dodawaj podpisy i noty prawne automatycznie do korespondencji mailowej. Decyduj, jakie warunki muszą być spełnione przez dane wiadomości, aby program dodawał sygnatury zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 • Centralne zarządzanie podpisami w wiadomościach

  Zarządzaj całym procesem dodawania podpisów z jednego miejsca. Program może być kontrolowany z centralnego panelu zainstalowanego na wybranych urządzeniach przeznaczonych dla administratorów poczty email.

 • Wzbogać stopki logotypami, zdjęciami, obrazami i banerami

  Dostosuj kompozycję podpisu poprzez włączenie różnych elementów graficznych jak logotypy, zdjęcia i banery marketingowe. Możesz modyfikować kompozycje za pomocą edytora HTML z zestawem odpowiednich w tym celu narzędzi.

 • Współpracuje ze wszystkimi programami pocztowymi

  Używaj CodeTwo Exchange Rules 2010 ze wszystkimi desktopowymi i mobilnymi klientami poczty email takimi jak OWA, Outlook, Thunderbird czy Android, itp. Program pracuje niezależnie od klientów pocztowych, gdyż dodawanie sygnatur odbywa się po stronie serwera.

 • Dodawaj zróżnicowane podpisy dla różnych grup użytkowników

  Jeśli rozważasz stworzenie rożnych sygnatur dla różnych wydziałów w swojej firmie to będzie to łatwizna z CodeTwo Exchange Rules 2010. Program pozwala na tworzenie i dodawania różnych podpisów na podstawie takich właściwości jak lokalizacja, domena, adres email, i inne.

 • Edytor szablonów

  Poświęciliśmy dużo czasu, aby zapewnić Ci możliwość pełnego i swobodnego projektowania profesjonalnych podpisów email. Dzięki edytorowi szablonów możesz łatwo zmieniać czcionki czy schematy kolorów, a także dodawać obrazy, tabelki i przyciski mediów społecznościowych lub linki.

 • Wstawiaj atrybuty Active Directory

  Spersonalizuj sygnatury pracowników przy użyciu dynamicznych pól, które automatycznie pobierają dane z właściwości Active Directory. W ten sposób możesz stworzyć indywidualną stopkę dla każdego użytkownika, a zarazem mieć zoptymalizowane sygnatury pracowników dla całej firmy. Oprócz standardowych pól dynamicznych, program pozwala zarządzać warunkowymi polami dynamicznymi i używać ich w stopkach i notach prawnych. W zależności od spełnienia jednego ze wstępnie zdefiniowanych warunków, tego typu pola mogą być zastępowane określoną wartością z AD albo inną, np. zwykłym tekstem, obrazem, a nawet fragmentem kodu HTML.

 • Auto-pozycjonowanie stopek

  Ty decydujesz gdzie umieścić podpis w wiadomości. Ustaw program na automatyczne wstawianie Twoich podpisów pod ostatnią odpowiedzią, na początku wiadomości, w stopce lub w bocznych częściach wiadomości.

 • Generowanie kodów QR

  Dane użytkownika mogą być automatycznie wygenerowane, jako kod QR i dodane do sygnatury w każdej wysyłanej wiadomości. Używaj tej możliwości w celu przemiany danych z Active Directory w czysty kod QR, który jest dodawany do Twojej stopki.

 • Zwiększ zasięg marketingu

  Rozporządzaj całym potencjałem podpisów w marketingowych kampaniach. Dzięki CodeTwo Exchange Rules 2010 możesz dołączać banery i inne elementy graficzne, które pomogą Ci wypromować Twoją markę, produkt lub wydarzenie.

 • Sygnatury w Elementach Wysłanych

  Zobacz swoją sygnaturę dodaną do wiadomości w folderze Elementy Wysłane. Ta funkcjonalność pozwala na automatyczne dodawanie podpisów do wiadomości, które trafiają do folderu Elementy Wysłane.

 • Błyskawiczna instalacja i łatwość obsługi programu

  Instalacja programu przebiega w bardzo szybkim tempie. Po zakończeniu instalacji czerp przyjemność z prostoty obsługi interfejsu programu, który pozwala na odkrywanie funkcjonalności, tworzenie sygnatur oraz korzystanie z wcześniej przygotowanych szablonów podpisów, co umożliwia szybkie przetestowanie programu.

 • Tworzony w oparciu o najlepsze praktyki z zakresu bezpieczeństwa informacji

  CodeTwo Exchange Rules 2010 spełnia wymagania naszego systemu zarządzania, posiadającego certyfikat zgodności z ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27018. Połączenie tego z faktem, że stale rozwijamy nasze produkty w oparciu o zasady privacy by default i privacy by design, jest gwarancją tego, że w programie zastosowano najlepsze mechanizmy bezpieczeństwa informacji.

 • Wypróbuj już teraz ze wszystkimi funkcjonalnościami przez 30 dni

  Sprawdź w pełni funkcjonalną wersję testową programu i odkrywaj jego możliwości przez 30 dni. W przypadku gdybyś potrzebował naszego wsparcia, skontaktuj się z nami przez email lub telefon. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz więcej czasu na testowanie programu, zawsze możemy Ci przedłużyć okres testowy.

 • Gwarancja 30-dniowego okresu zwrotu pieniędzy

  Niezależnie, jaka jest przyczyna zwrotu, możesz zwrócić produkt w trakcie 30 dni od zakupu, bez zbędnych pytań z naszej strony.

Informacje o produkcie

Nazwa produktu: CodeTwo Exchange Rules 2010

Wspierane platformy

Panel Administracyjny:
Windows Server(1) 2022 / 2019 / 2016(2) / 2012 R2 / 2012
Windows 11 / 10(3) / 8.1

Wsparcie tylko dla wersji 64-bitowych

Usługa Exchange Rules:
Exchange Server 2010 - z zainstalowaną rolą Hub Transport

(1) Panelu Administracyjnego nie można zainstalować na serwerze, na którym działa Exchange 2010. Należy go zainstalować na komputerze klienckim, aby zarządzać regułami wiadomości email oraz ustawieniami programu w tych wersjach Exchange Server.
(2) Jeżeli po zakończeniu instalacji nie możesz znaleźć programu, zastosuj się do tego artykułu KB.
(3) W przypadku gdy Panel Administracyjny nie działa po aktualizacji Windows 7 lub 8.1 do Windows 10, zainstaluj tę aplikację ponownie na nowym systemie.