Narzędzia CodeTwo uznane za najlepsze rozwiązania do podpisów email na głównych portalach z recenzjami w 2021 roku

Jak co roku, portale i społeczności zajmujące się ocenianiem oprogramowania analizują niezależne opinie użytkowników, aby wyłonić liderów poszczególnych kategorii. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ubiegły 2021 rok był pod tym względem – po raz kolejny – niezwykle udany dla narzędzi CodeTwo do zarządzania podpisami email i migracji danych. Zachęcamy do dalszej lektury, aby dowiedzieć się, jak użytkownicy portali G2, TrustRadius i SourceForge oceniali produkty CodeTwo.

Narzędzia CodeTwo do stopek liderami na tech portalach w 2021 r.

CodeTwo liderem 2021 na G2.com

Na podstawie recenzji użytkowników w 2021 roku produkty CodeTwo zostały nagrodzone w kilku kategoriach.

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Według opinii publikowanych na G2.com, w zeszłym roku nasze flagowe oprogramowanie do zarządzania podpisami email w chmurze, CodeTwo Email Signatures for Office 365, nie miało sobie równych, zajmując najwyższą pozycję w kategorii oprogramowania do stopek email, niezależnie od kwartału. Co więcej, korzystne opinie sprawiają, że pozostaje ono na pozycji lidera również w przypadku zimowych raportów 2022.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 liderem na G2.com w 2021 roku

Zobacz recenzje użytkowników na G2.com

Inne produkty CodeTwo

W 2021 roku recenzenci na G2.com docenili również inne rozwiązania od CodeTwo.

Exchange Rules Pro i Office 365 Migration z nagrodami na G2.com w 2021 roku

Nasze narzędzie do zarządzania podpisami email i przepływem wiadomości email dla Microsoft Exchange Server, CodeTwo Exchange Rules Pro, stale cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników, otrzymując nagrody Best Support i Users most likely to recommend w każdym kwartale 2021 roku, a także w zimowych raportach 2022.

Kolejne wyróżnione rozwiązanie, CodeTwo Office 365 Migration, użytkownicy stawiają za wzór pod względem łatwości konfiguracji i jakości obsługi sprzedażowej. W swoich recenzjach potwierdzają, że dzięki narzędziu od CodeTwo migracja do chmury jest teraz o wiele prostsza.

Trustradius.com

Nasze rozwiązanie CodeTwo Email Signatures for Office 365 zyskało również uznanie użytkowników portalu trustradius.com, zdobywając w 2021 roku dwie nagrody Best Of w kategorii oprogramowania do stopek email.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 z nagrodami na trustradius.com w 2021 roku

Funkcjonalność produktu przypadła do gustu 98% recenzentów, co pozwoliło nam wyprzedzić inne rozwiązania w kategorii Feature Set. Z kolei zwycięstwo w kategorii Best Relationship zawdzięczamy jednogłośnym opiniom o spełnianiu przez nasze oprogramowanie zakładanych oczekiwań.

Zobacz, jak użytkownicy portalu TrustRadius oceniają nasze narządzie do zarządzania podpisami email

Sourceforge.net

Dzięki licznym, pozytywnym opiniom CodeTwo Email Signatures for Office 365 zdobyło tytuł Winter 2022 Leader w kategorii oprogramowania do stopek email.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 liderem na sourceforge.net - zima 2022

Zadowoleni użytkownicy najczęściej doceniali łatwość obsługi, możliwość zarządzania z poziomu dowolnego urządzenia (w tym urządzeń mobilnych), bogatą funkcjonalność i wyjątkową obsługę techniczną.

Sprawdź, co najbardziej podobało się użytkownikom Sourceforge w naszym produkcie

Jesteście motorem naszego sukcesu

Pragniemy podziękować Wam, drodzy klienci, za wspieranie nas przez cały 2021 rok i nie tylko. Doceniamy, że poświęcacie swój czas, aby dzielić się własnymi doświadczeniami z korzystania z oprogramowania CodeTwo na rozmaitych portalach technologicznych.

W 2022 roku chcemy pracować dla Was jeszcze lepiej i dostarczać Wam wielu nowych, interesujących funkcji, dzięki którym używanie naszych rozwiązań stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Więcej informacji wkrótce!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.