Podpisy i stopki email dla Exchange 2010 Server

Nie jest to jeszcze oficjalna premiera, ale chcieliśmy się po cichu pochwalić, że dostępna jest już do pobrania wersja CodeTwo Exchange Rules dla Microsoft Exchange Server 2010. Jesteśmy pierwszą na świecie firmą, która stworzyła oprogramowanie umożliwiające centralne zarządzanie osobistymi podpisami, firmowymi stopkami i notami prawnymi w Exchange 2010.

CodeTwo Exchange Rules 2010, bo tak nazywa się wersja CodeTwo Exchange Rules dla Microsoft Exchange 2010, można pobrać ze strony internetowej programu, można go również zamówić przez stronę internetową. Dzięki niemu administratorzy serwera Exchange 2010 mogą w ciągu zaledwie kilku minut, skonfigurować jednolite stopki osobiste i podpisy wstawiane automatycznie do wiadomości pocztowych przesyłanych przez serwer Exchange 2010. Daje to firmom możliwość zadbania o swój profesjonalny wizerunek w jednym z najbardziej powszechnych mediów komunikacyjnym współczesnego świata, to jest w poczcie elektronicznej. Dzięki zaawansowanym funkcjom CodeTwo Exchange Rules 2010, wiadomości pocztowe wysyłane z firmy mogą na przykład zawierać w stopce zdjęcia nadawców, czy informacje marketingowe o promocjach i akcjach prowadzonych przez dział sprzedaży firmy.

Być może niektórzy z Was zastanawiają się, po co im tego typu oprogramowanie skoro definiowanie osobistych stopek nadawców jest funkcjonalnością wbudowaną w Exchange 2010? Niestety, standardowej funkcjonalności Exchange 2010 brakuje kluczowych elementów, które powodują, że w większości przypadków nie nadaje się ona do profesjonalnego zastosowania. Jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego powinniście korzystać z CodeTwo Exchange Rules 2010 do zarządzania wyglądem poczty w Exchange 2010, przeczytajcie ten artykuł: Signatures and disclaimers in Exchange Server 2010.

Dowiedz się więcej na temat zaawansowanych funkcji CodeTwo Exchange Rules 2010, przejdź na stronę główną programu.

Pobierz darmową wersję CodeTwo Exchange Rules 2010 i zobacz, jak łatwe może być zarządzanie stopkami w wiadomościach email dla całej organizacji i nawet dla tysięcy użytkowników. Wersja darmowa CodeTwo Exchange Rules 2010 nie ma ograniczenia czasowego i może być używana przez dowolnie długi czas.

Odwiedź stronę główną programu CodeTwo Exchange Rules 2010

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.