CodeTwo wydaje pierwszy na świecie Web Add-in do podpisów email dla Outlook i Outlook w sieci Web

Jako pierwszy dostawca oprogramowania do podpisów email wydaliśmy nowoczesny dodatek typu Web Add-in do stopek, który integruje się zarówno z Outlookiem dla systemu Windows, jak i Outlookiem w sieci Web (OWA)! Dzięki ścisłej współpracy z zespołem Microsoftu (Microsoft Outlook Add-in Team) wdrożyliśmy w naszej usłudze ich najnowszy interfejs API, aby zapewnić bezproblemową integrację z wieloma platformami (wkrótce także z Outlookiem dla Mac!).

CodeTwo wydaje pierwszy na świecie webowy dodatek dla Outlook i Outlook w sieci Web

Nowy dodatek do CodeTwo Email Signatures for Office 365 po raz pierwszy zapowiedzieliśmy wraz z firmą Microsoft na konferencji Ignite 2020. Umożliwia on dodawanie podpisów email w czasie rzeczywistym podczas tworzenia wiadomości w Outlook w sieci Web, a teraz również w wersji desktopowej Outlooka dla systemu Windows (za pośrednictwem programu Office Insider – kanał beta). Dodatek można wdrożyć w całej organizacji bezpośrednio z centrum administracyjnego platformy Microsoft 365, dzięki czemu będzie on dostępny dla użytkowników końcowych automatycznie.

Zgłoś się do nas, jeżeli chcesz uzyskać dostęp do nowego dodatku.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszej usługi dodawania podpisów email i chcesz zarządzać nimi centralnie w swojej organizacji, skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Więcej szczegółów wkrótce!

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 90 tyś. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*