CodeTwo prezentuje przełomową aktualizację dla podpisów klienckich na Microsoft Ignite

[Aktualizacja]: Ten wpis został zaktualizowany 13.05.2022. Dodatek Web Add-in jest teraz ogólnie dostępny dla programów Outlook dla systemu Windows, Outlook dla komputerów Mac (wczesny dostęp) i OWA.

Właśnie wystartowała konferencja Microsoft Ignite 2020, na której nasz CEO, Szymon Szczęśniak, prezentuje nadchodzącą, kluczową funkcjonalność programu CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Jest to nowy dodatek typu Web Add-in, opracowany wspólnie z Microsoft, który będzie działać z aplikacjami Outlook for Windows, OWA oraz Outlook for Mac i dodawać podpisy kliencie do wiadomości email w czasie rzeczywistym. Dodatek ten będzie można wdrożyć dla całej organizacji z poziomu centrum administracyjnego platformy Microsoft 365, bez jakiejkolwiek interakcji ze strony użytkownika.

Zobacz sesję naszego CEO, prowadzoną na Ignite przez zespół Microsoft Outlook Add-in Team:

CodeTwo prezentuje przełomową aktualizację dla podpisów klienckich na Microsoft Ignite

Dodatek Web Add-in został powszechnie udostępniony w maju 2021 r. CodeTwo było pierwszym dostawcą oprogramowania do podpisów email, który wydał nowoczesny dodatek typu Web Add-in do stopek, który integruje się zarówno z desktopową wersją programu Outlook, jak i OWA. Dowiedz się więcej

Juan Balmori Labra z zespołu Microsoft odpowiedzialnego za dodatki do programu Outlook wypowiedział się następująco na temat współpracy z CodeTwo przy tworzeniu dodatku Web Add-in:

“It’s part of Microsoft’s DNA to be obsessive about our customers and helping them reach their full potential. This principle is deeply embedded in our product lifecycle every time we add new capabilities to the Office Platform. Working closely with CodeTwo enabled us to learn from one of the leading organizations on the online signature business and ultimately helped us design and release key features in our platform to empower the creation of new game-changing online signature web add-ins for Outlook our Microsoft 365 customer base.

Juan Balmori Principal Program Manager at Microsoft Juan Balmori Labra
Główny Menedżer Programu w Microsoft
(Rozszerzalność pakietu Office i dodatki do programu Outlook)

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.