CodeTwo wydaje pierwszy na świecie Web Add-in do podpisów email dla Outlook i Outlook w sieci Web

[Aktualizacja]: Ten wpis został zaktualizowany 16.05.2022. Dodatek Web Add-in jest teraz ogólnie dostępny dla programów Outlook dla systemu Windows, Outlook dla komputerów Mac i OWA.

Jako pierwszy dostawca oprogramowania do podpisów email wydaliśmy nowoczesny dodatek typu Web Add-in do stopek, który integruje się zarówno z Outlookiem dla systemu Windows, jak i Outlookiem w sieci Web (OWA)! Dzięki ścisłej współpracy z zespołem Microsoftu (Microsoft Outlook Add-in Team) wdrożyliśmy w naszej usłudze ich najnowszy interfejs API, aby zapewnić bezproblemową integrację z wieloma platformami. Obsługa programu Outlook dla komputerów Mac została dodana w marcu 2022.

CodeTwo wydaje pierwszy na świecie webowy dodatek dla Outlook i Outlook w sieci Web

Nowy dodatek do CodeTwo Email Signatures for Office 365 po raz pierwszy zapowiedzieliśmy wraz z firmą Microsoft na konferencji Ignite 2020. Umożliwia on dodawanie podpisów email w czasie rzeczywistym podczas tworzenia wiadomości w Outlook w sieci Web, a teraz również w wersji desktopowej Outlooka dla systemu Windows (za pośrednictwem programu Office Insider – kanał beta). Dodatek można wdrożyć w całej organizacji bezpośrednio z centrum administracyjnego platformy Microsoft 365, dzięki czemu będzie on dostępny dla użytkowników końcowych automatycznie. Nie trzeba się logować ani instalować lokalnie agentów EXE lub COM.

Dodatek jest teraz ogólnie dostępny dla programów Outlook dla systemu Windows, Outlook dla komputerów Mac i OWA. Dowiedz się więcej

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszej usługi dodawania podpisów email i chcesz zarządzać nimi centralnie w swojej organizacji, skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej CodeTwo Email Signatures for Office 365.

Więcej szczegółów wkrótce!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.