Nowość! Wgrywaj i zarządzaj zdjęciami użytkowników w Office 365!

Prawdopodobnie znasz nasze darmowe narzędzie do zarządzania zdjęciami użytkowników w Active Directory – CodeTwo Active Directory Photos. W związku z tym, że coraz większą popularność zyskuje chmura, administratorzy zaczęli poszukiwać podobnego rozwiązania pozwalającego na zarządzania zdjęciami użytkowników w Office 365. Mając to na uwadze stworzyliśmy nową darmową aplikację pozwalająca na swobodne wgrywanie i zarządzanie wieloma zdjęciami w Office 365 – CodeTwo User Photos for Office 365.

Co to za program

CodeTwo User Photos for Office 365 jest darmową aplikacją, która pozwala na zbiorcze wgrywanie zdjęć do Office 365 oraz ich automatyczne dopasowywanie do odpowiednich użytkowników. Program nie wymaga stosowania skryptów PowerShell ani używania komendy Set-UserPhoto pozwalając na zaoszczędzanie cennego czasu administratora dzięki zautomatyzowaniu procesu. Aplikacja ta zajmie się wszystkim od dostosowania rozmiaru zdjęć, przez automatyczne dopasowywanie zdjęć do użytkowników, po zapewnienie ich sprawnego wgrania do skrzynek pocztowych w Exchange Online. A wszystko to kontrolowane z poziomu przejrzystego i intuicyjnego panelu administracyjnego.

Jak wygląda program

Tworząc panel administracyjny programu mieliśmy na uwadze, żeby był jak najbardziej czytelny i intuicyjny. Pasek narzędzi na górze okna umożliwia szybki dostęp do wszystkich niezbędnych funkcjonalności programu, jak np. Import (do wgrywania zdjęć), Export (do zgrania zdjęć na komputer), Edit (do edycji zdjęć) czy Remove (do usuwania zdjęć użytkowników Office 365). W środkowej część panelu są wyświetlane dostępne grupy Office 365/Exchange oraz użytkownicy należący do tych grup. Dzięki temu zyskujesz łatwy dostęp do wszystkich zdjęć mogąc nimi wygodnie zarządzać z jednego miejsca.

CodeTwo User Photos for Office 365 - main page of the program.

Wgrywaj zdjęcia do Office 365 i zarządzaj nimi bez problemu

Używając opcji Import możesz z łatwością wgrać zdjęcia użytkowników do skrzynek pocztowych Exchange Online. W związku z tym, że program jest zaprojektowany głównie do jednoczesnej obsługi dużej liczby zdjęć posiada funkcję Automatch. Funkcja ta pozwala automatycznie dopasować wiele zdjęć do użytkowników Office 365.

Opcja automatycznego dopasowywania zdjęć użytkowników w CodeTwo User Photos for Office 365.

Program ma także wbudowany edytor zdjęć, w którym można dostosować zdjęcia do własnych wymagań, np. zmieniając ich rozmiar, zanim zostaną zsynchronizowane do wszystkich serwisów Office 365.

Dostosowywanie zdjęć w User Photos for Office 365.

Zdjęcia użytkowników widoczne we wszystkich serwisach Office 365

Aplikacja wgrywa zdjęcia do Exchange Online skąd następnie są synchronizowane do wszystkich serwisów Office 365. Dzięki temu pracownicy mogą widzieć swoje zdjęcia w takich serwisach, jak Poczta, Kalendarz, Kontakty, Planner czy Skype for Business.

Zdjęcie użytkownika widoczne podczas pisania wiadomości email.

Dodatkowo zdjęcia będą widoczne w SharePoint, OneDrive, Newsfeed oraz Delve. Zdjęcia będą też wyświetlane podczas udostępniania dokumentów Word, Excel, PowerPoint czy OneNote Online.

Zdjęcie użytkownika w SharePoint Online.

Zdjęcia użytkowników w podpisach email Office 365

Po wgraniu zdjęć użytkowników do Exchange Online można je bez trudu dodać do podpisów email za pomocą CodeTwo Email Signatures for Office 365 – programu do centralnego zarządzania podpisami email w Office 365. Podczas tworzenia szablonu stopki w edytorze programu wystarczy dodać dynamiczne pole {Photo} w miejscu, w którym ma pojawić się zdjęcie pracownika. CodeTwo Email Signatures for Office 365 automatycznie doda odpowiednie zdjęcie do podpisu email.

Podpis email ze zdjęciem użytkownika.

Pobierz i używaj CodeTwo User Photos for Office 365 za darmo

CodeTwo User Photos for Office 365 jest narzędziem zupełnie darmowym i niezwykle prostym w obsłudze, więc możesz zacząć go używać natychmiast. Wystarczy pobrać aplikację z tej strony lub użyć linku poniżej i uruchomić ją na komputerze z dostępem do Internetu.

Pobierz CodeTwo User Photos for Office 365 – jest za darmo!

Dowiedz się więcej o programie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.