Nowa witryna CodeTwo

Na początku kwietnia uruchomiliśmy zupełnie nową, stworzoną od początku firmową witrynę internetową. Ponieważ odbyło się to dwa miesiące temu, więc pewnie większość z Was zdążyła zauważyć. Niestety wcześniej nie było okazji, aby coś na ten temat napisać.

Nowa strona jest zdecydowanie bardziej nowoczesna i czytelna od poprzedniej. Łatwiejsza nawigacja i nowa organizacja treści pozwala użytkownikom na szybsze odnalezienie niezbędnych informacji zarówno technicznych jak i tych o produktach CodeTwo.

Zawartość witryny została podzielona na kilka działów:

  • Programy – tutaj znajdują się nasze najważniejsze produkty, czyli CodeTwo Public Folders – program do współdzielenia (synchronizacji) danych pomiędzy wieloma programami Microsoft Outlook w sieci; oraz CodeTwo Exchange Rules i CodeTwo Exchange Rules 2007 – programy służące do zarządzania podpisami i stopkami w poczcie wysyłanej przez serwer Exchange 2000, 2003, 2007.
  • Freeware – dział z darmowymi programami ułatwiającymi codzienną pracę z aplikacją Microsoft Outlook.
  • Pobierz – czyli pobieralnia, miejsce, z którego można pobrać w pełni funkcjonalne wersje testowe naszych produktów oraz wszystkie darmowe programy, których jesteśmy autorami.
  • Pomoc – zawiera informacje na temat korzystania z pomocy techniczne udzielanej użytkownikom naszych programów oraz bazę wiedzy z gotowymi rozwiązaniami i odpowiedziami na często zdawane pytania. Wiele pomocnych materiałów znajdą tutaj również użytkownicy Microsoft Outlook. W dziale znajdują się odnośniki do: największego polskiego forum poświęconego programowi Outlook www.outlook.pl/forum, odnośnik do działu z artykułami i poradami na stronie www.outlook.pl/article, których autorami są moderatorzy forum outlook.pl oraz członkowie naszego zespołu; znajduje się tutaj również odnośnik do internetowych grup dyskusyjnych.
  • Partnerzy – miejsce dla wszystkich firm, które zajmują się wdrażaniem, dystrybucją i sprzedażą oprogramowania. Oferujemy dla nich korzystne rabaty na nasze produkty.
  • O Firmie – dział, w którym znajdują się informacje o naszej firmie, blog, Biuro Prasowe, w którym publikujemy notatki prasowe, lista naszych wybranych klientów oraz oferty pracy w CodeTwo.

Wraz z budową nowej witryny zmieniliśmy oficjalne logo firmy i obecnie prezentuje się ono tak:

Oficjalne logo firmy CodeTwo

A jego skrócona wersja, którą często wykorzystujemy w ikonach naszego oprogramowania, w ten sposób:

Skrócone logo CodeTwo

Cały prowadzimy prace nad rozwijaniem i ulepszeniem naszej strony tak, aby była jak najbardziej czytelna i przyjazna dla użytkowników. Wprowadzamy nowe treści by można było znaleźć jak najwięcej informacji o produktach CodeTwo.

W podobny sposób, jak strona polska przebudowana została wersja anglojęzyczna naszej witryny, która znajduje się pod adresem www.codetwo.com.

W przypadku uwag lub sugestii dotyczących naszej nowej strony, prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.