Nowa wersja CodeTwo CatMan

W październiku opublikowana została poprawka do MS Outlook 2007 opisana w artykule KB972363, która instaluje zabezpieczenia firmy Microsoft MS09-060. Poprawka usuwa luki w zabezpieczeniach formantów ActiveX z biblioteki ATL. Po zainstalowaniu tej poprawki użytkownicy naszego darmowego programu CodeTwo CatMan mogli doświadczać problemów ze znikaniem kategorii prywatnych lub z niepoprawnym wyświetlaniem kolorów kategorii.

Przyczyną problemu był fakt, że po zainstalowaniu poprawki Outlook 2007 nie był odporny na częste operacje na kategoriach w Master Category List. W odpowiedzi na ten problem opublikowaliśmy właśnie nową wersję programu CodeTwo CatMan, w której zoptymalizowaliśmy działanie programu w ten sposób, aby operacje na kategoriach były wykonywane poprawnie.

Wszystkim użytkownikom programu CodeTwo CatMan zalecamy aktualizację do najnowszej wersji, która dostępna jest na stronie programu. Jeśli nie przetestowałeś jeszcze CatMana, może warto zrobić to teraz? Program pozwala użytkownikom tej samej sieci współdzielić kategorie dla elementów Outlooka.

One thought on “Nowa wersja CodeTwo CatMan


  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
  Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.