Autoresponder – nowa funkcja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Autoresponder to nowa ważna funkcja naszego najpopularniejszego na świecie rozwiązania do zarządzania podpisami email. Umożliwia ona tworzenie w pełni profesjonalnych i spersonalizowanych odpowiedzi automatycznych i wiadomości typu Out of Office dla wszystkich użytkowników w obrębie Twojej organizacji Microsoft 365. Funkcja ta jest dostępna dla wszystkich naszych klientów bez dodatkowych opłat. CodeTwo Email Signatures for Office 365 jest jedynym na świecie serwisem do zarządzania podpisami email w chmurze, który to oferuje!

Autoresponder – nowa funkcja w CodeTwo Email Signatures for Office 365

Przykłady zastosowania

Autoresponder umożliwia tworzenie automatycznych odpowiedzi w celu poinformowania klientów (lub każdego, kto wysyła wiadomości email do Twojej organizacji), że:

  • Otrzymano ich wiadomość i odpowiedź zostanie wysłana wkrótce (lub w określonym czasie) – to powszechne zastosowanie w każdym Dziale Obsługi Klienta.
  • Osoba, z którą próbowali się skontaktować, jest obecnie poza biurem.
  • Adres email, na który została wysłana ich wiadomość, nie jest już używany.
  • Adres email / domena Twojej organizacji wkrótce się zmieni (np. z powodu zmiany domeny w wyniku fuzji lub przejęcia).
  • Itd.

Można także skonfigurować Autoresponder, aby przekazywał przychodzące wiadomości na inny adres email.

Jak działa Autoresponder?

Wystarczy włączyć Autoresponder w ustawieniach tenanta w CodeTwo Admin Panel (zobacz jak), aby móc tworzyć i korzystać z nowego typu reguł (typu autoresponder) w aplikacji do zarządzania podpisami email. Działa to podobnie do reguł dodających podpisy email: na podstawie warunków zdefiniowanych w regule typu autoresponder, odpowiedzi automatyczne mogą być wysyłane m.in., gdy wiadomości email:

  • docierają do określonych użytkowników (adresów email) wewnątrz Twojej organizacji,
  • są wysyłane do Twojej organizacji z określonych adresów email,
  • są wysyłane do Twojej organizacji w określonych godzinach lub dniach,
  • zawierają określone słowa kluczowe lub frazy.

Autoresponder pozwala projektować profesjonalne szablony HTML dla automatycznych odpowiedzi i wzbogacać je o linki, grafiki, a także spersonalizowane podpisy email. Możliwa jest także edycja pól Od, Do, DW, UDW i Temat dla automatycznych odpowiedzi email.

Autoresponder rule - Design tab

Dzięki wbudowanej funkcji Scheduler można zaplanować wysyłanie automatycznych odpowiedzi z wyprzedzeniem lub tylko w określone dni. Opcja Limiter pozwala ustalić, ile automatycznych odpowiedzi ma zostać wysłanych na ten sam adres email w określonym czasie (np. można wysłać jedną automatyczną odpowiedź dziennie).

Autoresponder rule - Options tab

Dowiedz się więcej o funkcji Autoresponder w instrukcji użytkownika

Jak zacząć korzystać z funkcji Autoresponder?

Autoresponder jest dostępny bez dodatkowych kosztów w ramach posiadanej subskrypcji na CodeTwo Email Signatures for Office 365. Wystarczy włączyć go w CodeTwo Admin Panel. Zobacz instrukcje

Licencje Autoresponder są liczone oddzielnie od licencji na podpisy email. Oznacza to, że jeśli posiadasz subskrypcję na 100 licencji, otrzymujesz 100 licencji na dodawanie podpisów email oraz 100 licencji do wykorzystania z funkcją Autoresponder. Dowiedz się więcej o licencjonowaniu funkcji Autoresponder

Jeśli nie posiadasz jeszcze subskrypcji na CodeTwo Email Signatures for Office 365, możesz w każdej chwili rozpocząć korzystanie z bezpłatnej 14-dniowej wersji próbnej. Podczas testowania dostępne są wszystkie funkcje naszego serwisu oraz pełne wsparcie klienta. Koniecznie daj nam znać w komentarzach, co myślisz o nowej funkcji. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z działem Customer Success w przypadku jakichkolwiek pytań.

CodeTwo Email Signatures for Office 365 to światowy lider i najwyżej oceniane rozwiązanie do dodawania podpisów email dla platform Microsoft 365 i Office 365. Jest to usługa chmurowa wdrażana w wybranym przez klienta regionie Microsoft Azure, którą chronią jedyny na świecie 4-warstwowy system zabezpieczeń zgodny z ISO/IEC 27001 i 27018 oraz bezpłatna przez 1 rok usługa do tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365. Takie połączenie sprawia, że klient dostaje w swoje ręce najbezpieczniejsze oprogramowanie do dodawania podpisów email na rynku. Przy tworzeniu naszego produktu współpracujemy z firmą Microsoft. Jednocześnie możemy się pochwalić wyjątkową jakością obsługi klienta, która znalazła swoje odzwierciedlenie w konkursie Microsoft Partner of the Year – zostaliśmy laureatem w kategorii Customer Experience.

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 100 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.