CodeTwo utrzymuje pozycję lidera oprogramowania do stopek email na G2 w raportach zimowych 2022

Dzięki przychylnym recenzjom na G2.com CodeTwo Email Signatures for Office 365 pozostaje liderem kategorii Programy do Podpisów Email w zimowym kwartale 2022 roku. To nie koniec dobrych wieści. Nagrody G2 otrzymały również nasze narzędzie do zarządzania stopkami i przepływem wiadomości email na lokalne serwery Exchange oraz nasze oprogramowanie do migracji do chmury Microsoft 365.

Lider zimowych raportów 2022 na G2

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Jeden z czołowych portali z recenzjami, G2.com, uznał nasze chmurowe rozwiązanie do zarządzania podpisami email za lidera zimowych raportów 2022 w kategorii oprogramowania do stopek email. Tę nagrodę zawdzięczamy w znacznej mierze wielu pozytywnym opiniom specjalistów z branży IT, którzy na co dzień korzystają z naszego narzędzia w swoich organizacjach.

Odznaki dla lidera oprogramowania do podpisów email w zimowych raportach na G2.com

W ostatnim kwartale użytkownicy portalu najczęściej doceniali CodeTwo Email Signatures for Office 365 za łatwość konfiguracji i codziennej obsługi, podkreślając jednocześnie wyjątkową jakość naszego wsparcia technicznego.

Przeczytaj recenzje użytkowników portalu G2.com

Narzędzia CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości email i do migracji również nagrodzone

Zima 2022 to kolejny pomyślny okres dla innych produktów CodeTwo, które są stale notowane wśród najlepszych rozwiązań w swoich kategoriach na G2.com.

Odznaki dla programów CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości i email i migracji w zimowych raportach na G2.com

Nagrody w kategoriach Best Support i Users most likely to recommend po raz kolejny zdobywa nasze narzędzie do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange, czyli CodeTwo Exchange Rules Pro.

Z kolei, CodeTwo Office 365 Migration, nasze najlepsze rozwiązanie do migracji do chmury Microsoft 365, jest nadal prymusem pod względem łatwości użytkowania i jakości obsługi sprzedażowej.

Cenimy sobie Wasze opinie

Dziękujemy drodzy klienci, że wciąż wspieracie nas w 2022 roku. Wasze wnikliwe recenzje na portalu G2.com – w większości publikowane przez specjalistów ds. IT i marketingu, którzy regularnie korzystają z produktów CodeTwo – są dla nas naprawdę ważne i pomagają nam się rozwijać. Dlatego w 2022 roku możecie z naszej strony liczyć na kolejne aktualizacje, które przyniosą wiele ciekawych i przydatnych funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.