CodeTwo utrzymuje pozycję lidera oprogramowania do stopek email na G2 w raportach zimowych 2022

Dzięki przychylnym recenzjom na G2.com CodeTwo Email Signatures for Office 365 pozostaje liderem kategorii Programy do Podpisów Email w zimowym kwartale 2022 roku. To nie koniec dobrych wieści. Nagrody G2 otrzymały również nasze narzędzie do zarządzania stopkami i przepływem wiadomości email na lokalne serwery Exchange oraz nasze oprogramowanie do migracji do chmury Microsoft 365.

Lider zimowych raportów 2022 na G2

CodeTwo Email Signatures for Office 365

Jeden z czołowych portali z recenzjami, G2.com, uznał nasze chmurowe rozwiązanie do zarządzania podpisami email za lidera zimowych raportów 2022 w kategorii oprogramowania do stopek email. Tę nagrodę zawdzięczamy w znacznej mierze wielu pozytywnym opiniom specjalistów z branży IT, którzy na co dzień korzystają z naszego narzędzia w swoich organizacjach.

Odznaki dla lidera oprogramowania do podpisów email w zimowych raportach na G2.com

W ostatnim kwartale użytkownicy portalu najczęściej doceniali CodeTwo Email Signatures for Office 365 za łatwość konfiguracji i codziennej obsługi, podkreślając jednocześnie wyjątkową jakość naszego wsparcia technicznego.

Przeczytaj recenzje użytkowników portalu G2.com

Narzędzia CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości email i do migracji również nagrodzone

Zima 2022 to kolejny pomyślny okres dla innych produktów CodeTwo, które są stale notowane wśród najlepszych rozwiązań w swoich kategoriach na G2.com.

Odznaki dla programów CodeTwo do zarządzania przepływem wiadomości i email i migracji w zimowych raportach na G2.com

Nagrody w kategoriach Best Support i Users most likely to recommend po raz kolejny zdobywa nasze narzędzie do zarządzania podpisami i przepływem poczty na serwerze Exchange, czyli CodeTwo Exchange Rules Pro.

Z kolei, CodeTwo Office 365 Migration, nasze najlepsze rozwiązanie do migracji do chmury Microsoft 365, jest nadal prymusem pod względem łatwości użytkowania i jakości obsługi sprzedażowej.

Cenimy sobie Wasze opinie

Dziękujemy drodzy klienci, że wciąż wspieracie nas w 2022 roku. Wasze wnikliwe recenzje na portalu G2.com – w większości publikowane przez specjalistów ds. IT i marketingu, którzy regularnie korzystają z produktów CodeTwo – są dla nas naprawdę ważne i pomagają nam się rozwijać. Dlatego w 2022 roku możecie z naszej strony liczyć na kolejne aktualizacje, które przyniosą wiele ciekawych i przydatnych funkcji!

CodeTwo Email Signatures 365 to jedyne rozwiązanie do podpisów email certyfikowane przez Microsoft do użytku z platformami Microsoft 365 i Office 365. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz darmowa roczna usługa tworzenia kopii zapasowych danych Microsoft 365 sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 15 lat, korzysta obecnie ponad 110 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.