CodeTwo liderem wśród narzędzi do zarządzania podpisami email na G2.com w raportach letnich 2022

Raporty G2.com za okres lato 2022 są już dostępne. Dzięki otrzymanym setkom 5-gwiazdkowych ocen i recenzji, nasze rozwiązanie chmurowe do zarządzania podpisami email w Microsoft 365 (Office 365) utrzymuje pozycję lidera w kategorii Email Signature Software. Ale to nie wszystko. Narzędzia CodeTwo do zarządzania podpisami email i przepływem poczty na lokalnym serwerze Exchange oraz do migracji danych do chmury Microsoft 365 również zostały nagrodzone.

Narzędzia CodeTwo nagrodzone w jesiennych raportach letnich G2.com

Nagrody dla rozwiązań CodeTwo do zarządzania podpisami email w Microsoft 365 oraz na lokalnych serwerach Exchange

Program CodeTwo Email Signatures for Office 365 otrzymał setki pozytywnych opinii na portalu G2. Dzięki temu jest on najwyżej ocenianym rozwiązaniem w kategorii Email Signature Software. W okresie lato 2022 zdobył najwyższe wyniki w 15 różnych kategoriach. Przełożyło się to na liczne nagrody, m.in. Easiest Setup, Easiest Use, Best Relationship, Best Results oraz wiele innych.

Co więcej, również nasz program CodeTwo Exchange Rules Pro został wyróżniony w letnich rankingach G2, zdobywając nagrody w kategoriach Best Support oraz Users Most Likely To Recommend.

Narzędzie CodeTwo do migracji do chmury Microsoft 365 zdobywa nagrodę Best Estimated ROI

Administratorzy IT korzystający z naszego narzędzia do migracji najwięcej gwiazdek przyznali m.in. w kategoriach Easiest To Do Business With oraz Best Estimated ROI. Oznacza to, że CodeTwo Office 365 Migration jest produktem zapewniającym nie tylko wysoką satysfakcję użytkowników, ale również najlepszy szacowany zwrot z inwestycji.

CodeTwo Office 365 Migration jest narzędziem pozwalającym łatwo, szybko i bezpiecznie przenieść skrzynki pocztowe z serwerów Exchange czy IMAP do chmury Microsoft 365, a także między tenantami.

Dziękujemy za Wasze oceny i recenzje

Chcielibyśmy podziękować za każdą opinię wystawioną na portalu G2.com, jak i na innych portalach technologicznych. Wasze recenzje nie tylko pomagają innym użytkownikom w wyborze naszych narzędzi, ale również pomagają nam rozwijać produkty we właściwym kierunku oraz zapewniać najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań.

Przeczytaj opinie na G2

O G2.com

G2 jest jednym z największych portali z recenzjami rozwiązań IT dla biznesu. Autentyczne opinie klientów korzystających z danego oprogramowania stanowią bezcenną pomoc w procesie wyboru odpowiedniego rozwiązania. G2 usprawnia ten proces poprzez porównywanie ze sobą różnych alternatywnych produktów z danej kategorii.

Odwiedź G2.com

CodeTwo Email Signatures 365 to pierwsze i jedyne na świecie rozwiązanie do podpisów email w pełni certyfikowane przez Microsoft. Jest to serwis chmurowy oparty na usłudze Azure, który wspiera wszystkie urządzenia i aplikacje poczty email. Nasz produkt został opracowany wspólnie z Microsoft, jest laureatem nagrody Microsoft i posiada najwyższe oceny satysfakcji użytkowników. Certyfikacja ISO/IEC 27001 i 27018 oraz nasz autorski 4-warstowy system zabezpieczeń sprawiają, że jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie do podpisów email na rynku. Obejrzyj krótki film produktowy

CodeTwo oferuje rozwiązania do centralnego zarządzania podpisami email, tworzenia kopii zapasowych i migracji danych dla organizacji korzystających z Microsoft 365 i Exchange Server. Z naszych programów, rozwijanych od 16 lat, korzysta obecnie ponad 120 tys. firm na całym świecie, w tym Facebook, Samsung i Volkswagen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.