Jak w prosty sposób edytować podpisy e-mail w programie CodeTwo Exchange Rules Pro

Witajcie ponownie administratorzy serwera Exchange. Na firmowym angielskim blogu CodeTwo ukazał się kolejny artykuł dotyczący najpopularniejszych funkcji programu CodeTwo Exchange Rules Pro. Tym razem podpowiadamy jak ułatwić pracę ze skomplikowanymi i rozbudowanymi sygnaturami e-mail. Edytor szablonu (Template Editor), który używacie w tym celu, wyposażony jest w dolny pasek stanu, który identyfikuje zaznaczone elementy HTML. Dzięki temu możecie w łatwy sposób edytować styl poszczególnych komórek (<TD>) lub wierszy (<TR>) tabeli, w których osadzone są obrazki i dane kontaktowe tworzonych podpisów lub not prawnych. Zobaczcie poniżej, w jaki sposób wyświetla się zaznaczona przez użytkownika komórka tabeli, w której umieszczona jest przykładowa sygnatura zaimportowana z wbudowanej biblioteki programu.

Okienko Properties po prawej stronie umożliwia wejście w edycję stylu zaznaczonego elementu (<TD>). Z łatwością można zmienić np. tło i obramowanie komórki:

Zachęcamy do głębszej analizy funkcjonalności tej zaawansowanej aplikacji przeznaczonej do zarządzania pocztą przechodzącą poprzez MS Exchange Server. Program CodeTwo Exchange Rules Pro, w sposób czytelny i przyjazny dla użytkownika, kondensuje najbardziej pożądane przez administratorów funkcje umożliwiające sprawną administracją przepływu wiadomości e-mail w danej organizacji. Funkcje te są szczegółowo opisane i zobrazowane na angielskiej stronie produktu w postaci wpisów blogowych, praktycznych artykułów i instrukcji obsługi – zachęcamy do zapoznania się z możliwościami tego programu.

Porównaj CodeTwo Exchange Rules Pro z MS Exchange Server
Pobierz darmową, próbną wersję programu
Zokup CodeTwo Exchange Rules Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.