Głosuj na CodeTwo Exchange Sync na portalu MSExchange.org!

Oprogramowanie naszej firmy znalazło się w głosowaniu organizowanym przez prestiżowy portal www.msexchange.org. MSEXchange.org to znany na całym świecie portal zajmujący się tematyką związaną z serwerem Microsoft Exchange, w tym także Microsoft Office Outlook jako podstawowym i najbardziej rozbudowanym programem klienckim serwera Exchange.

W głosowaniu użytkownicy pytani są o “Ulubiony dodatek dla administratora serwera Exchange.” Jesteśmy dumni z faktu, że nasze rozwiązanie bierze udział w głosowaniu, ponieważ CodeTwo Exchange Sync jest jak narazie bardzo młodym produktem i ma zaledwie 90 dni. Z tego również powodu nie przewidujemy, że utrzymamy ‘pole position’ w tym konkursie. Jednak należy podkreślić, że produkt spotkał się od początku z dużym zainteresowaniem kupujących i jest jednym z najczęściej kupowanych rozwiązań.

 

search-for-codetwo.png

Jeżeli jesteś jego użytkownikiem i uważasz, że pomaga ci on w administrowaniu serwerem Exchange, oddaj swój głos. Głosowanie znajduje się na stronie głównej MSExchange.org w sekcji Readers’ Choice.

Portal MSExchange.org również popularyzuje nasze pozostałe aplikacje, na które można oddać swój głos lub opublikować do nich komentarz. Jeżeli chcesz napisać w jaki sposób nasze programy są wykorzystywane w twojej firmie, przejdź do strony produktu, którego jesteś użytkownikiem.

CodeTwo Exchange Sync

CodeTwo Exchange Rules

CodeTwo Exchange Rules 2007

CodeTwo Public Folders

Więcej na temat CodeTwo Exchange Sync:

Krótka prezentacja programu CodeTwo Exchange Sync

Pobierz wersję testową CodeTwo Exchange Sync

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest CodeTwo sp. z o.o. sp. k.
Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności.